Binance, Terra Classic’ın Ağ Güncellemesine Destek Veriyor

Bitcoin Haber

Binance, popüler bir altcoin olan Terra Classic (LUNC) için planlanan ağ güncellemesine destek vereceğini duyurdu. Güncelleme, 20 Kasım’da Türkiye saati ile 15:00’te veya blok yüksekliği 15,493,370’te gerçekleşmesi bekleniyor.

Terra Classic ağı için planlanan güncelleme öncesinde Binance, güncellemeden bir saat önce başlayarak 20 Kasım 14:00 itibarıyla Terra Classic ağının para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Ağ güncellemesi tamamlandıktan ve herhangi bir sorun olmadığı teyit edildikten sonra para yatırma ve çekme işlemleri yeniden başlatılacak.

Terra Classic için ağ güncellemesi sırasında LUNC ticareti etkilenmeyecek ve kesintisiz devam edecek. Güncelleme sadece geçici olarak para yatırma ve çekme işlemlerini etkileyecek. Binance, kullanıcıları için Terra Classic’in ağ güncellemesinin tüm teknik gerekliliklerini karşılayacak.

Mayıs 2022’de USTC’nin kullanımdan kaldırılmasının ardından Terra Classic topluluğu, algoritmik stabilcoin içermeyen Terra 2.0 adında yeni bir blockchain oluşturmayı kararlaştırdı. Terra Classic, Tendermint tabanlı bir kamu blockchain’i olarak Terra’dan yeniden markalandı ve algoritmik stabilcoin TerraClassicUSD’yi (USTC) barındırıyor.

Kripto veri ve fiyat platformu CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, LUNC şu anda son 24 saatte %4.03’lük bir artışla $0.00008383 seviyesinden işlem görüyor. Aynı dönemde altcoinin işlem hacmi sınırlı bir yüzde 2.22 artışla 39.7 milyon dolara ulaştı. Veriler, LUNC’nin son 7 günde %18.47 ve son 30 günde %44.22 arttığını gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance, Tayland’da Kripto Para Borsası Kuruyor

Sonraki Haber

Güney Kore Ulusal Emeklilik Servisi’nin Coinbase Yatırımı Kazançlı Çıktı

İlgili Haberler