Binance Kripto Para Borsası Polygon (MATIC) Müjdesini Verdi!

Fatih Çetin

Bugün yapılan duyuruyla birlikte Polygon (MATIC) cüzdan entegrasyonu tamamlandı. Polygon-Ethereum köprüsünden çok daha uygun şekilde işlemler gerçekleştirilebilecek.  MATIC fiyatı bu haberden çok fazla etkilenmemiş olsa da kullanıcılar daha az işlem ücreti ödeyecek olmaktan dolayı memnun görünüyor.

Binance Müjdeyi Verdi

Borsanın duyurular kısmında paylaşılan bilgiye göre Binance, Polygon (MATIC) ana ağını platformuna tamamen entegre etti. Bundan böyle Binance yatırımcıları, merkezi olmayan uygulamalarla veya Sushiswap, Balancer, Aave DApp projeleriyle işlem yaparken Binance hesaplarını direkt olarak kullanabiliyor olacak. Kripto paralarla sıkı ilgilenen yatırımcılar için bu harika bir gelişme.

Direkt olarak işlem sağlayabilecek kullanıcılar bu gelişmeyle birlikte daha az para ödeyecek. Binance attığı bu adımla birlikte ERC20, BEP2 ve BEP20 MATIC ile ilişkili tokenları da desteklemeyi hedefliyor. Binance borsası Huobi ve Coinbase Wallet gibi rakiplerini geride bırakmak için bu alandaki kaslarını geliştiriyor.

Ölçeklenebilirlik Sorunu Aşılıyor

DApp kullanıcıları, Ethereum 2.0’ın ölçeklenebilirlik sorunlarının çözülmesini beklerken bu tarz alternatif yolların kendilerine sunulabiliyor olmasından son derece memnun görünüyor. Polygon (MATIC) kendi ağı üzerinden yan ağlarla birlikte hizmet veren bir yapıya sahip olduğu için DApp desteği kritik öneme sahip.

MATIC ağının sunduğu avantajlardan yararlanan geliştiriciler için daha geniş hizmet vermek isteyen Polygon yakın zamanda Polygon Studios’u duyurdu. Birçok yatırımcı gelecekte MATIC’in ekosistem içinde ciddi bir yer edineceğine inanıyor.

Son Bitcoin (BTC) yükselişiyle birlikte toparlanan Polygon (MATIC) Binance borsasında 1,03 dolardan alıcı buluyor. Geçtiğimiz günlerde 0,62 dolar desteğini test eden fiyat ciddi bir yükseliş ivmesi yakaladı. Yaptığı anlaşmalarla birlikte kimi zaman piyasaların tersine de hareket edebilen proje 1,14 dolar direncini aşabilirse güzel fiyatlamalar yapabilir. Elbette fiyatın buraya 2,70 seviyelerinden düştüğünü de unutmamak gerekiyor. ATH dönemine göre çok daha fazla gelişen MATIC blockchain’i yeni bir boğa koşusunda ATH noktasını ikiye katlayabilecek bir potansiyele sahip. Elbette burada paylaşılan bilgiler popüler analistlerin görüşlerinden oluşmaktadır ve yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para piyasaları son derece riskli olan yapısı gereği tavsiye alan yatırımcılarına kimi zaman zarar ettirebilmektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Deneyimli Avukat, Ripple ile SEC Arasındaki Dava Hakkında Net Konuştu

Sonraki Haber

Bitcoin’deki Düşüşe Rağmen Square’in BTC Geliri 3 Kat Arttı!

İlgili Haberler