Binance, GLMR Coin’i Listeliyor: Büyük Ralli Başlayabilir

Bitcoin Haber

Son birkaç haftada yaşanan büyük rallinin tetikleyicisi olan Binance‘in yeni duyurusu, ilgili kripto para için ciddi volatilite artışı olabileceğini göstermektedir. Kripto para devi Binance, GLMR Coin için vadeli işlemlerde listeleme yapılacağını duyurdu. Listeleme yaklaşık 12 saat sonra gerçekleştirilecek. Henüz bu gelişmeyi fiyatlamayan altcoin, 0,1627 dolardan alıcı bulmuştur.

Vadeli işlemlerdeki listelemelerin fiyata her zaman direkt pozitif etki etmeyebileceği belirtilirken, ayı piyasalarındaki likidite darlığının ortasında spekülatif trade yapan yatırımcılar, bu durumu parabolik rallilerin tetikleyicisi olarak kullanabilir. Ancak yatırımcıların ani fiyat dalgalanmalarına karşı dikkatli olması gerektiği vurgulanmaktadır.

Son listelemeye ilişkin WuBlockchain şunları söyledi: “Binance Futures, USDⓈ-M GLMR perpetual contract’ını 2023-09-26 01:30’da (UTC) 10x’e kadar kaldıraçla piyasaya sürecek. Upbit’te pump ve ardından sözleşmeyi Binance’te listeleme, son zamanlarda bazı altcoinler için bir model haline geldi.”

Bu yazıdaki bilgilerin kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmadığı, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmaları gerektiği ifade edilmektedir. Yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtilmiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de Arz Şoku Gerçekleşmediğini İddia Eden Kripto Para Uzmanı: “Spot Bitcoin ETF’si Gerekli”

Sonraki Haber

Kripto Para Yatırımcılarına Manipülasyon Uyarısı: Gotbit Hedge Fund Tehlikesi

İlgili Haberler