Binance Dünyanın En Büyüğüyle Anlaştı!

Fatih Uçar

En popüler kripto para borsalarının başında gelen Binance, bugün yaptığı anlaşmayla gündemin tepesine oturdu. Web3 hedefleri ve Binance NFT pazarını genişletmek için çeşitli adımlar atan şirket son olarak Cristiano Ronaldo ile anlaştığını açıkladı. Peki anlaşmanın detayları neler? Binance bu süreçte nasıl bir avantaj yakalıyor?

Binance Cristiano Ronaldo

Futbol süperstarı Cristiano Ronaldo, kripto para borsası Binance ile çok yıllı, NFT anlaşması imzaladı. İş birliği, küresel NFT kampanyaları aracılığıyla futbol taraftarlarını Web3 ekosistemiyle tanıştırmayı amaçlıyor. Binance, anlaşmanın Ronaldo ile bir dizi NFT koleksiyonu oluşturmayı içerdiğini açıkladı. Bunlar, yalnızca Binance NFT platformunda satılacak ve ilk koleksiyon bu yıl içinde çıkacak.

Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, Ronaldo’nun futboldaki başarılarını övdü ve sporcunun “sporu aşarak birçok sektörde bir simge haline geldiğini” söyledi. Zhao ayrıca şunları söyledi:

“Özgünlüğü, yeteneği ve hayır işleri ile dünyanın en adanmış hayran kitlelerinden birine sahip”.

Binance NFT

Binance NFT üzerinden satışı yapılacak koleksiyon parçalarına sahip olan taraftarlar Ronaldo ile bağlantı kurma daha birçok özel katılım avantajlarına erişebilecek. Yaklaşık 500 milyon Instagram takipçisi olan Ronaldo ile yapılan anlaşma yüz milyonlarca insana kripto paraların reklamı anlamına da geliyor.

Ronaldo şunları söyledi;

“Hayranlarla olan ilişkim benim için çok önemli, bu yüzden bu NFT platformu aracılığıyla benzeri görülmemiş deneyimler ve erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi”.

Ronaldo kripto paralara yabancı isim değil. Futbol yıldızına, Juventus F.C.’nin resmi taraftar tokeni olan JUV token geçtiğimiz yılki başarıları sebebiyle ödül olarak verilmişti.

Kripto paralardaki devam eden düşüşlere rağmen Binance CEO’su Haziran ayının başlarında olumlu olduğunu ifade etti. Zhao, kendinden emin bir şekilde, bunun üçüncü kripto kışı olduğunu ve Binance’ın bu tür bir piyasa durumuyla ikinci karşılaşması olduğunu yapmaları gereken şeyleri bildiklerini söyledi.

Bunun dışında Binance CEO’su, birçok kripto para borsası işten çıkarmalara devam ederken daha fazla pozisyon için çalışan alıyor.


Total
20
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Do Kwon: “Yaşanan Kötü Durumlar Sebebiyle Yıkıldım”

Sonraki Haber

Bitcoin’de Son Durum: Aşağı ve Yukarı Yönlü Önemli Seviyeler

İlgili Haberler