Binance Coin (BNB) Analiz ve Yorumları – 24 Ağustos 2021

Mert Bahçe

Binance borsasının yerel kripto parası Binance Coin (BNB), kripto para piyasasının son dönemde yoğun gündemi içerisinde baskı altında seyrini sürdürdü. Binance borsasının finansal enstrümanlarla olan mücadelesi BNB fiyatında büyük etkilere neden oldu.

Binance Coin’den Başarılı Performans

Binance Coin (BNB), geçtiğimiz gün 500 dolar barajını aşarak önemli bir kilometre taşını geride bırakmıştı. BNB, bu kritik direnç noktasını aşamayıp gerilese de yükseliş trendini koruyor. Binance’in strateji değişimi, popüler kripto paraya yaradı ve artışın önünü açtı. Bununla birlikte Binance, Richard Teng’i Binance Singapur CEO’su olarak atadı ve yatırımcıların gözünde güven tazeledi.

Geçtiğimiz hafta 430 dolarlık direnci kıran Binance Coin, hızlı bir sekans ile 500 dolara ulaşmıştı. Genel piyasa trendi ile birlikte yukarı yönlü hareket izleyen BNB, 500 dolar barajının üzerinde güçlü bir kapanış gerçekleştiremedi. Boğalar 480 dolarlık fiyat bandına geriledi.

Binance kârını her çeyrekte Binance Coin’leri yakmak için kullanıyor ve 2021 yılının ikinci çeyreğinde 300 milyon doların üzerinde BNB Coin yakıldı. Bu da şirketin hisse senetlerini geri satın almaya benziyor. Binance, geçtiğimiz ay yükselişe geçti. Ancak kripto para piyasasındaki düşüş döneminde büyük ölçüde gerileyen altcoin’ler toparlanma evresinde büyük kazançlarla geri döndü.

Binance, Kritik Seviyelerde İşlem Görüyor

Binance 430 doların üzerinde işlem görüyor ve yukarı yönlü ivmeyi koruyor. BNB/USD işlem çifti, fiyatın pozitif yönde ilerlemesiyle birlikte yükselişte görünüyor. BNB, 683 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Binance, 500 dolarlık direnç noktasını geri almak adına mücadelesini sürdürüyor. 500 doların aşılması boğaların hakimiyetini güçlendirecektir. Birçok analist Binance Coin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirmesini bekliyor. Öte yandan olası bir satış baskısında 430 dolarlık seviye rotanın belirlenmesi açısında hayati öneme sahip olarak değerlendiriliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

El Salvador’un Bitcoin Yasası ve Cüzdanı 7 Eylül’de Geliyor: İşte Detaylar

Sonraki Haber

Dogecoin (DOGE) Artık Köpeklere Yardım Edecek! Kripto İle Yardım Yapılabilecek!

İlgili Haberler