Binance CEO’su Beklenti ve Önlemlerini Paylaştı!

Fatih Uçar

Dünyanın hacim açısından en büyük kripto para borsasının kurucusu olan CZ önemli açıklamalarda bulundu. Binance CEO’su kripto para kışına hazır olduklarını söylüyor. Kripto paralar bugün Bitcoin 200 haftalık ortalamaya kadar düştüğü için ciddi değer kaybı yaşadı.

Binance Kurucusu Açıkladı

Binance CEO’su CZ, borsanın devam eden kripto kışının üstesinden gelmesinde kripto borsasına yardımcı olmak için gerekli finansal hazırlıklara sahip olduklarını söyledi. CZ, ayı piyasalarının satın alma yapmak için en iyi zamanlardan olduğunu düşünüyor. Binance CEO’su Consensus 2022 konferansında bir video bağlantısı sırasında devam eden kripto piyasası olayları hakkındaki görüşlerini paylaştı ve şunları söyledi:

“Çok sağlıklı bir savaş sandığımız var, aslında şu anda işe alımları genişletiyoruz. Binance ayrıca birleşme ve satın alma faaliyetleri açısından vitesi yükseltiyor. Boğa piyasalarında herkes kendi projesine başlıyor, herkes herkese saçma sapan tazminatlar ödüyor. Şimdi piyasa daha dengeli, eğer bir kripto kışındaysak, bundan yararlanacağız.”

Bunlara Dikkat Edeceğiz

Cryptocom gibi firmalar reklam harcamalarına yüz milyonlarca dolar harcıyor. Binance CEO’su bunlardan uzak duracaklarını söyledi. CZ ayrıca Binance’nin tutumlu olduğunu ve fonlarını Super Bow Reklamları gibi pahalı promosyon reklamlarına veya stadyumların ve spor salonlarının isim haklarını elde etmeye harcamadığını da vurguladı. FTX ve Cryptocom bu tarz harcamalarda başı çekiyor. Coinbase ayrıca bu yılki Los Angeles Rams ve Cincinnati Bengals arasındaki Super Bowl finallerinde bir reklam yayınladı. Cryptocom, 260 çalışanıyla yollarını ayırdı ve Coinbase kazançlarında ciddi düşüş gördü.

Binance işe alım faaliyetlerini hızlandırırken, Coinbase ve Gemini, bazı çalışanlarını işe alma konusunda yavaşlayacaklarına dair açıklamalar yayınladı.

Cryptocom CEO’su Kris Marszalek şunları söyledi;

“Piyasadaki gerileme sırasında Cryptocom’un ne yaptığına dair birçok soru ve spekülasyon havada uçuşuyor. Bazılarınız 2016/2017’den beri bizimlesiniz ve 2018/2019 kışı boyunca kararlılıkla istikrarlı bir şekilde geliştiğimizi gördünüz. Ayı piyasası boyunca inşa etmeye odaklanan bu inanç (kripto karşıtları tam olarak yürürlükte olmasına rağmen), bizi 2021’de en hızlı büyüyen şirketlerden biri yapan ve 50 milyon kullanıcı dönüm noktasına ulaşan şeydi. Bu, kurumsal iş gücümüzün yaklaşık %5’inde hedeflenen azalmalar yaparak uzun vadede sürekli ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için zor ve gerekli kararlar almak anlamına gelir”.

Binance CEO’su ayrıca SEC ile görüşmelerinin devam ettiğini herhangi bir soruşturma/mahkeme bilgisinin kendilerine ulaşmadığını söyledi.Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Düşüyor: Panik Yapmaya Gerek Var Mı?

Sonraki Haber

2018 Düşüşünü Bilen Analistten BTC İçin Bir Başka Felaket Senaryosu

İlgili Haberler