Binance CEO’su 2020 Stratejileriyle İlgili Açıklamalar Yaptı

İlayda Peker

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı son açıklamalarda geçtiğimiz yıl birkaç firma satın aldıkları bu durumun 2020 için daha “büyük” stratejik satın alımlarla devam edeceğini dile getirdi.

Stratejik Adımlar

Zhao konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda “Çalışmalarımızda her zaman bir dizi stratejik satın alma konumuz var, bunların birkaçı büyük adımlar ve önemli bir etkisi olacak. Zamanı geldiğinde bunları açıklayacağız.” ifadelerini kullandı.

Bunun yanında yapılan açıklamalarda Binance’in, diğerlerinin yanı sıra, staking, vadeli işlem, yeni geleneksel para adımları ve satın alımları da dahil olmak üzere 2019’daki gelişmelerinden de bahsediliyor.

CZ açıklamalarında, Binance’in “2019’da en az 9 tam satın alma” yaptığını ancak sadece birkaçının kamuoyuna açıklandığını  dile getirdi. Bunlar arasında Blockchain veri start-up’ı DappReview, Hint kripto para borsası WazirX ve az bilinen Seyşeller merkezli türev platformu JEX yer alıyor.

CZ açıklamalarında, “Her zaman belirli bir zamanda tartışılan bir dizi anlaşma var ve benim özellikle heyecanlandığım 2 tane var.” sözlerini kullanıyor.

Toplu Benimseme

Binance’ın 2020 için ana hedeflerinden biri kripto para birimlerini kitlelere ulaştırmak. Bu amaçla borsa, dünyada mevcut olan 180 geleneksel para birimi için geleneksel para-kripto para işlemlerini mümkün kılmayı amaçlıyor. Binance, web sitesine göre şu anda 20 geleneksel para birimini destekliyor.

CZ ayrıca Binance’in geleneksel ESOP‘un (çalışan hisse senedi mülkiyet planı) yerine ETOP (çalışan token mülkiyet planı) adı verilen yeni bir teşvik yapısı üzerinde çalıştığını da belirtti. Bununla beraber borsa, ekip yapısı, iş yerleri, operasyonlar, ürünler ve hizmetler açısından kendini daha da merkezsiz hale getirmeyi hedefliyor.

 Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

2045’e Kadar Bitcoin’le Büyüyenlere 70 Trilyon Miras Kalacak

Sonraki Haber

2008 Finansal Krizi Olmasaydı Bitcoin Olur Muydu?

İlgili Haberler