Binance, Binance Cloud Adlı Yeni Bir Platform Geliştiriyor

İlayda Peker

10 gün içinde Binance, ‘Binance Cloud’ adlı yeni bir ürün piyasaya süreceğini dile getirdi.  Binance’de Kıdemli Cloud Mühendisi için iş ilanı açıldı.

Yeni Platform

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun düzenlediği ve 2020’nin ilk AMA etkinliği ( Bana İstediğin Bir Şey Sor) olarak anılan soru-cevap etkinliğinde CZ borsanın yeni bir girişimde bulunduğunu ifade etti. Zhao çok fazla açıklama yapmasa da, önümüzdeki 10 gün içinde, ‘Binance Cloud’ olarak adlandırılan yeni bir ürün tanıtmaya hazır olacaklarını dile getirdi.

Buna ek olarak Zhao, Rus rublesi ile işlem çiftlerinin Binance platformunda listelenmeye başladığını da ekledi. Zhao yaptığı açıklamalarda bu işlem seçeneğin “birkaç gün önce” eklendiğini belirtti.

RMB ve Vietnam Dong’u için daha önce işlem çiftleri eklenmişti. Şu anda ruble ile işlem çiftleri Android cihazlarda kullanılabiliyor, ancak iPhone’daki Binance uygulamasında henüz bu işlem çiftleri kullanılamıyor. CZ konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Kripto paralar, bizim cüzdalarımızda Binance.com’da kalır ve işlem süresince bloke edilir. Nakit, banka havalesi veya ülkenizde kullanmayı tercih ettiğiniz diğer herhangi bir yöntemle ödeme yapabilirsiniz. Para transferi onaylandıktan sonra Binance’e transfer olur.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre bir P2P işlemine katılan her iki kullanıcının da borsada kimliğinin doğrulanmış olması gerekir.

Kıdemli Cloud Mühendisi Aranıyor

Binance’in resmi sitesinde Kıdemli Cloud Mühendisi arandığını belirten bir iş ilanı bulunuyor.  CZ’nin açıklamalarının ardından bu pozisyonun yeni Binance Cloud için verildiği tahmin ediliyor.

Bunun yanında Binance’in sürekli ilerlemesini istediğini CZ, bunu masa başında olmadan yapmayı tercih ettiğini dile getiriyor.

Kaynak: CoinspeakerTotal
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

OneCoin Bir Televizyon Programına Konu Oluyor

Sonraki Haber
Daohaus Nedir

Daohaus Nedir?

İlgili Haberler