BigOne, İşlemler İçin DhabiCoin’i (DBC) Listeliyor

İlayda Peker

BigOne, DBC’yi 17 Ocak’ta Dubai saatiyle 07:01’de listelendi.

DhabiCoin, yatırım yollarını basitleştirmek, piyasayı harekete geçirmek, teknolojiyi sektörde erişilebilir hale getirmek ve dünyanın birçok ülkesine ulaşma ilkesiyle oluşturuldu. Yapılan açıklamalara göre öncelik her zaman yenilik, kalite ve yatırımın ihtiyaçlarını bürokrasisiz ve zaman kaybı olmadan işlemlerle karşılamak olmuştur. Blockchain teknolojisi, piyasa daha basitleştirilmiş ve karlı süreçler talep ederken, finansal işlemlerin verimliliğini güvenlik ve yüksek performansla artırmanın mümkün olduğunu göstermektedir.

Öte yandan ICO aşamasının sadece dokuz ayında DBC, gezegenin dört bir yanına dağılmış yaklaşık 60 ülkede bulunan 30 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Bunlara ek olarak DhabiCoin’in büyüme planı konsolide edildi ve kripto para birimi ve blok zinciri sektöründeki uzmanlar tarafından değerlendirildi. DBC, blockchain teknolojisi çözümleri ve denetimlerine odaklanan bir analitik ve mühendislik ajansı olan TechRate’in denetimini de geçti. Proje, uzmanlaşmış piyasanın da dikkatini çekti ve her satış öncesi turda ülke ağını genişletti. Açıklamalara göre ICO’nun son bölümünde, DhabiCoin’in yönetimi daha da cesurdu ve portföyünde yaklaşık iki yüz kripto para birimi ve günlük yaklaşık 650 milyon dolar hacmi olan Hollanda devi BigONE ile bir ön listeleme sözleşmesi imzaladı.

Proje Detayları

* Proje Adı: DhabiCoin

* Token Simgesi: DBC

* Proje Tanıtımı: Dhabicoin, birçok ağı, kullanıcıların iletişim kurmasına, öğrenmesine, ödeme yapmasına ve çeşitli diğer etkinlikleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan tek bir dijital ekosistemde birleştirmeye yönelik bir dijital varlıktır. Amacı, Birleşik Arap Emirlikleri ekonomisinde ve küresel pazarlarda devrim niteliğinde değişiklikler yapmak.

* Resmi Web Sitesi: https://dhabicoin.ae/

* Toplam Arz: 3,000,000,000 DBC

* Sözleşme Adresi: 0x220e6A613F00c79025d5611B73639E045B186fF8

* Blok Gezgini: https://bscscan.com/address/0x220e6a613f00c79025d5611b73639e045b186ff8#code

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Cardano Bir Etmende Ethereum’u Geride Bıraktı: ADA Fiyatı Artışta!

Sonraki Haber

Talent Coin, Metaverse Token İçin Whitelist PreSale’i Açıkladı

İlgili Haberler