Bigger Entertainment Kurucusu, Shiba Inu Fiyat Beklentisini Açıkladı: 3 Sıfır Silmek Mümkün Mü?

Mert Bahçe

Shiba Inu’nun en önemli yakım mekanizmalarından birini oluşturan Bigger Entertainment şirketinin sahibi Steven Cooper, SHIB yatırımcılarını heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Cooper, Shiba Inu fiyatının 0.01 dolara dokunabileceğine inanıyor.

Cooper’ın Öngörüsü

Arz problemi ile mücadele eden kripto paralardan biri olan Shiba Inu, Bigger Entertainment şirketinin yakım mekanizması ile nefes alıyor. Şirketin sahibi Steven Cooper, Shiba Inu fiyatını 0.01 dolara yükseltmeye yönelik önemli bir vizyona sahip. Bunun yanı sıra son 24 saat içerisinde yaklaşık 72 milyon Shiba Inu yakıldı.

Steven Cooper’ın şirketi Bigger Entertainment, SHIB adına etkinliklere NFT’ler, ürünler, biletler satarken ayrıca kullanıcıların müzik dinlemesini sağlayarak SHIB’e katkıda bulunuyor. Kullanıcıların şarkılara ödedikleri telif ücretinin bir kısmı SHIB yakım mekanizmasına artı sağlıyor.

Cooper, Shiba Inu’nun 0.01 dolara ulaşması için düşüncesini paylaştı. Deneyimli yöneticiye göre SHIB topluluğu haricindeki yatırımcılar hatta kripto paralara aşina olmayan insanlar bile popüler meme token yakımında kritik rol oynuyor. Cooper, insanların SHIB yakımına dahil olduğunu bilmeden mekanizmaya yardım edeceği bir düzen kurmayı hedeflediklerini aktardı.

Yakım Mekanizması İşliyor

Bigger Entertainment, geçtiğimiz yılın ekim ayından bu yana SHIB yakıyor ve şirket tarafından yakılan miktar şu anda 1 milyar adet token’a yaklaşıyor. Ekip hali hazırda düzenli olarak yakım partileri düzenliyor. SHIB ordusu daha önce 5 dolarlık bir bilet ile SHIB yakımına destek oldu.

Bir önceki token yakım partisi 26 Ocak’ta gerçekleşti. Verilere göre ölü cüzdana toplam 239.600.144 SHIB gönderildi. Bir sonraki yakım event’i ise 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek. Aralık ayından bu yana ise 2.7 milyar token imha edildi. SHIBtyme tarafından sağlanan verilere göre 1 Aralık’tan bu yana 2.770.970.782 token dolaşımdan kaldırıldı. Ortalam günlük yakım ise yaklaşık olarak 51.314.274 token olarak kaydedildi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kevin O’Leary, Yatırım Yapacağı Kripto Parayı Nasıl Seçiyor?

Sonraki Haber

Yatırım Gurusu: “Bitcoin Almak İçin Doğru Zaman Olabilir”

İlgili Haberler