BCH Coin Fiyatı Madencilerin Hareketlerine Bağlı

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki volatilite altcoinleri de etkiledi ve BCH Coin için tahminler yapılmaya başlandı. Madencilerin fiyat üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, BCH Coin’in performansı da madenciler tarafından belirlenecek. Madencilerin satış yapması, fiyatı olumsuz etkileyebilirken, balinaların birikim yapması fiyatı yükseltebilir.

BCH Coin’in madenciler tarafından belirlenen performansı, büyük ölçüde madencilerin satış ve birikim hareketlerine bağlıdır. Madencilerin piyasa hissiyatının toparlanmasıyla birlikte devasa miktarda satış yaptığı görülüyor. Madencilerin satış yapması, genel piyasa hissiyatındaki iyimserlik ve BTC fiyatının yükselmesine rağmen daha mantıklı bir karar olarak görülüyor.

Madencilerin satışları sürerken, balinalar birikim yapmaya devam ediyor. Bu da madenci satışlarının daha çok küçük cüzdanlara dağıldığını gösteriyor. Eğer balinalar da birikime hız verirse, BCH Coin’in fiyatının 300 dolara kadar yükselmesi mümkün olabilir.

BCH Coin’in fiyatı, 280 dolarlık direnç alanını zorluyor. Ayılar ise fiyatı 200 dolara çekmek için çabalıyor. BTC fiyatının düzeltme eğilimi göstermesi, genel piyasa hissiyatının zayıflayabileceğinin bir işareti olarak görülüyor.

Yatırımcılar, BCH Coin için tercih yaparken 225 ve 200 dolar destekleriyle 280 ve 300 dolar dirençleri arasında karar vermek zorunda kalacaklar. BCH Coin şu anda 250 dolar seviyesinde bulunurken, BTC ise 34.591 dolardan alıcı buluyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin volatilitesini ve riskini göz önünde bulundurarak kendi araştırmalarını yapmalı ve işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin, Külçe Altının Yerini Alacak!

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasasında Ethereum Yükselişi Devam Ediyor

İlgili Haberler