Balinalar Shiba Inu İlgisini Diri Tutuyor: SHIB İvmesini Koruyor

Mert Bahçe

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), balinaların radarından kalmaya devam ediyor. Shiba Inu, ekosistemindeki önemli gelişmeler ile popülerite kazanmaya devam ediyor. Bugün itibarıyla Shiboshi NFT’lerinin piyasaya sürülmesi ile fiyat düzeltmesi evresine giren SHIB, 0.000027 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor.

Shiba Inu Gelişmeleri

Balinalar Shiba Inu gerilemesini fırsat bilip dipten alma fırsatını değerlendirdi. Balinalar Shiba Inu birikimlerini artırıyor. Popüler kripto para son 30 günde %410’un üzerinde kazancın ardından soğuma dönemine girmiş olabilir. Bunun yanı sıra son 24 saatlik işlem hacminde %42’in üzerinde artış kaydedildi. Shiba Inu balinaları ve yatırımcıları düşüşte daha fazla SHIB token biriktirme fırsatı elde etti.

Bugün lansmanı yapılan Shiboshi koleksiyonundaki NFT eserleri 35 dakikada tükendi. Bununla birlikte Shiboshi, geliştirme ekibinin Shiboshi oyununu piyasaya sürmeyi planladığına dair adımlar SHIB pazarına katkı sağlayabilir. NFT oyunları, Blockchain endüstrisinde daha fazla yer kazanmaya başlıyor. Elde edilen verilere göre NFT oyunlarının Q3 işlem hacminde %700’lük artışlar görülmüştü.

Shiba Inu Gerçekçi Adımlar Atıyor

Shiboshi adımının yanı sıra SHIB, ödeme yöntemi olarak daha fazla ön plana çıkmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Shoppingio, kullanıcıların Shiba Inu’yu ödeme birimi olarak kullanarak alışveriş yapmasına ve ödeme yapmasına izin vereceğini açıklamıştı.

Öte yandan NowPaymnets, Shiba Inu ekosistem token’larını SHIB, LEASH ve BONE’u sistemine ödeme yöntemi olarak entegre ettiğini duyurmuştu.

Dogecoin katili, Shiba Inu Coin rakibine göre sağlam adımlar ile yükseliş momentumunu korumak istiyor. SHIB, en popüler şaka kripto para birimi Dogecoin’i bu süreçte gölgede bıraktı.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin ETF’lerine Adım Adım: Yeni Başvurular Yapılıyor

Sonraki Haber

Sıcak Gelişme: ABD SEC, ProShares Bitcoin ETF’ini Onayladı

İlgili Haberler