Balina Yatırımcılarının Polygon (MATIC) Alım Çılgınlığı

Bitcoin Haber

Bu makalede, kripto para birimi Polygon (MATIC) ve balina grubu yatırımcıların faaliyetleri hakkında bilgi verilmektedir. Her ne kadar birçok kripto para aşırı satış sinyalleri verse de, balina grubu yatırımcılar Polygon’da ciddi alımlar yapıyorlar. Polygon Kurucu Ortağı Nailwal Sandeep’in 28 Ağustos’ta yeni bir “POL” tokenine “teknik yükseltme” ile ilgili bir güncelleme yayınlaması balina yatırımcılarının olumlu tepkisini çekmiştir. Bu güncellemeyi takiben, MATIC balinaları bir birikim çılgınlığına girişmişlerdir.

Santiment verilerine göre, 1 milyon ila 100 milyon arasında bakiyeye sahip bir grup kripto balinası 29 Ağustos civarında alım yapmaya başladı. Bu dönemde, bu yatırımcılar rezervlerine 47 milyon MATIC eklediler. Bu yeni satın alma işlemi, yaklaşık 25,85 milyon dolar değerindedir. Bu durum, büyük kurumsal yatırımcıların MATIC üzerinde yükseliş pozisyonları aldığını göstermektedir.

Son satın alma çılgınlığı ile balinalar, kümülatif cüzdan bakiyelerini tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 402 milyon MATIC’e yükseltti. Ancak, bireysel yatırımcıların bu harekete katılıp katılmayacağı belirsizliğini koruyor. Günlük aktif adresler verisi, bireysel yatırımcıların bu duruma henüz katılmadığını gösteriyor.

Özetle, balina yatırımcılarının MATIC üzerinde yükseliş pozisyonları aldığı ve rezervlerine ciddi miktarda MATIC eklediği görülmektedir. Ancak, bireysel yatırımcıların da bu harekete katılması beklenmektedir. Bireysel yatırımcıların bu duruma katılımı olmazsa MATIC fiyatı düşmeye devam edebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Wall Street Uzmanlarından 2025 Bitcoin Tahminleri

Sonraki Haber

Bitcoin’de Yeni Bir Düşüş: En Düşük Haftalık Kapanış Kaydedildi

İlgili Haberler