Baby Doge Coin Projesi Nedir? BabyDoge Nasıl Kısa Sürede %600 Arttı?

Mert Bahçe

Kripto para piyasasının en yeni kripto parası Baby Doge Coin, yaklaşık üç haftalık olmasına rağmen büyük bir popülarite yakaladı. Dogecoin topluluğu, BabyDoge’un babasının ayak izlerini takip etmesini beklerken yeni zirveler için büyük heyecan duyuyor.

Baby Doge Coin Kısa Sürede Yükseldi

Baby Doge Coin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla birkaç borsa tarafından listeleniyor. Bununla birlikte Baby Doge Coin güncel fiyatı 0,000000000218 olarak kaydedildi. Ayrıca Baby Doge, yaklaşık olarak dört hafta önce piyasaya sürüldü ve o günden bu yana %600’ün üzerinde artış elde etti. Bu fiyat artışı büyük bir kitleye sahip Dogecoin topluluğundan kaynaklanıyor.

Baby Doge Coin, mevcut piyasa trendine göre oldukça önemli bir performansa imza attı. Yeni bir proje olmasına rağmen yukarı yönlü ivmenin devam ettiği görülüyor. Henüz geniş bir kitleye ulaşmasa bile Baby Doge, kendine başına güzel bir sekans yakaladı. Öte yandan Baby Doge, çok yeni bir kripto para birimidir ve bu nedenle geri çekilme yatırımcıları için korkunç boyutlara ulaşabilir. Alıcılar piyasada fiyatların yükseleceği beklentisiyle yatırımlarını yapıyor ancak büyük bir satış baskısında Baby Doge Coin sıfırı görebilir.

Elon Musk, Baby Doge Coin Desteğini Gösterdi

Milyarder iş insanı Elon Musk, Baby Doge Coin desteğini göstermekte gecikmedi. Geçtiğimiz günlerde Baby Doge Coin hakkında tweet atmasının akabinde fiyatlar yüksek seviyeleri gördü. Elon Musk, ünlü bir çocuk şarkısını BabyDoge ile ilişkilendirdi. Aslında Musk’ın tweet’inden önce BabyDoge’u çok az kişi biliyordu. Ancak Baby Doge Coin yatırımcılarının dikkatli olması gerekir çünkü bu projenin desteklendiği herhangi bir teknoloji yok. BabyDoge modeli, %10 işlem ücretlerinin sahiplerin arasında paylaşıldığı ve en önemli yatırımcıların en büyük payı aldığı bir piramit şemadır.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

İran Parlamentosu, Bitcoin (BTC) Ödemelerini Yasaklamaya Hazırlanıyor

Sonraki Haber

Binance Coin (BNB) Teknik Analizi: BNB Boğaları 300 Dolar Sınırına Dayandı

İlgili Haberler