Ayı Piyasası İçerisinde CYBER Coin’in Durumu ve Fiyat Tahmini

Bitcoin Haber

Boğa sezonu gibi ayı piyasaları da belirli davranış kalıplarının oluşmasına neden olur ve bu durum kripto para piyasalarında da aynıdır. CYBER Coin’in fiyatının düşme sebebi ise ayı piyasalarında uzun süre sürdürülemez olan şişirilmiş fiyat hareketleridir. Bu durum, çoğu kripto para yatırımcısı için sürpriz olmamıştır.

Asya piyasalarından gelen aşırı talep sonucunda CYBER Coin’in fiyatı yükselmiş, ancak bu yükselişin sürdürülebilir olmayacağı belirtilmiştir. PEPE Coin’in de benzer bir durumu yaşadığı hatırlatılmış ve CYBER Coin için de aynı durumun olabileceği ifade edilmiştir.

Piyasada, CYBER Coin’in fiyatı 7,3 dolara kadar düşmüştür. 8,6 doların aşağısına inen altcoin, açığa satış yapanlar için bir fırsat olarak görülmüştür. Ancak bu durum, sadece bir grup pozisyonun tasfiye edilmesini sağlamıştır.

PEPE, CYBER gibi birçok altcoindeki yükselişler, ayı piyasalarında saman alevi gibidir. Bu durumun tuzak olduğu belirtilmiştir. Hacimsiz piyasalarda yüksek risk iştahıyla aşırı altcoinlerin aşırı değerli hale gelmesi durumunda, yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiği vurgulanmıştır.

CYBER Coin’in fiyatına bakıldığında, 7 doların önemli bir destek bölgesi olduğu görülüyor. Eğer bu bölgenin altında kapanışlar olursa, kazançlar sıfırlanabilir ve fiyat 3,9 dolar bölgesine geri dönebilir. Ancak 8,6 dolar üstü kapanışlar yeni bir yükseliş tetikleyebilir ve fiyat 13,7 dolar üstüne çıkabilir. Yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları gerektiği hatırlatılmıştır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Bitcoin ve Altcoin Analizi

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası: Önümüzdeki Haftanın Beklenen Önemli Gelişmeleri

İlgili Haberler