Axie Infinity (AXS), DigiToads (TOADS) ve Polygon (MATIC) 2023 Yorumları 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto dünyası, daha fazla yatırımcının piyasaya katılması ile giderek daha büyük bir yer haline geliyor. Artık meme tokenlere, meme coinlere, stablecoinlere ve daha fazlasına herkesin erişimi bulunuyor. Analistler 2023 yılında yaşanabilecek bir boğa koşusu ile bazı kripto paraların 10 kata kadar artış kaydedebileceğini iddia ediyor. 

Yeni başlayanlar için bu pek olası görünmese de, doğru coinleri göz önünde bulundurursanız durum hemen hemen böyle olabilir. Bu kriptolar söz konusu olduğunda, Axie Infinity (AXS), DigiToads (TOADS) ve Polygon (MATIC) en iyi yarışmacılar olarak iddia ediliyor. 

Axie Infinity (AXS) 

Merkezi Ronin’de bulunan bir Bitcoin oyunu olan oyna-kazan Axie Infinity (AXS), kripto para birimi fiyatlarındaki beklenmedik artışın ardından canlanma işaretleri gösterdi. Aralık 2022’de 3,9 dolarlık önemli bir destek seviyesinin üzerine çıktıktan sonra Axie Infinity Shards (AXS) arttı.  

Bununla birlikte, Axie Infinity (AXS) 2023’ün başından bu yana istikrarlı bir fiyat artışı yaşadı. Piyasa performansı 2023’ten bu yana önemli ölçüde daha iyi olmuştur. 

Yatırımcılar, Metaverse ve oyna-kazan tokenlarına artan bir ilgi gösteriyor ve AXS popüler seçeneklerden biri olabilir. Axie Infinity (AXS) şu anda yaklaşık 12$’dan işlem görmektedir. Bu miktar son birkaç gün içinde yaklaşık %56 artış göstermiştir. Axie Infinity Shards (AXS) için 6$’lık güçlü destek, boğalara önceki 10,5$’lık direnç seviyesini geçmeleri için sinyal verdi. 

AXS, yörüngesi aynı yolda devam ederse yakında daha çok ilgi çeken kripto para haline gelebilir. Şirket şimdi daha yeni özellikler sunarak onu her kesimden yatırımcının tercihi haline getirmeyi hedefliyor. 

Digitoads (TOADS) 

Kripto dünyasındaki büyüyen manzara ile yatırımcılar daha iyi fırsatlar arıyor. İddialara göre 10x büyümey yaşayabilecek bir kripto para TOADs olabilir. DigiToads nispeten yeni ortaya çıkan bir kripto para birimi olmasına rağmen – şimdiye kadar 2,3 milyon dolardan fazla para toplayarak yatırım potansiyeli göstermiş olabilir. Kripto dünyası, uzmanların geleceği üzerinde tartıştığı fiyat projeksiyonlarıyla oldukça ilgileniyor.  

Gelecek yıllardaki fiyat artışlarıyla ilgili olarak, bazı analistler ve uzmanlar, ekibin iddiasına göre, DigiToads’un Cardano ve Algorand’dan daha iyi performans göstereceğine inanıyor. 

Ekibin tahminlerine göre, DigiToads’un fiyatı Aralık 2023’e kadar token başına 1,25 dolara ulaşabilir. İddialara göre DigiToads 2025’in sonunda 3,50 dolara çıkabilir ve bu da onu hızla büyüyen bir platform haline getirebilir.  

Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye websitesinden ulaşabilirsiniz. 

Polygon (MATIC) 

Geçtiğimiz yıla bakacak olursak Polygon’un fiyatı önemli ölçüde arttı. Son birkaç hafta içinde, önemli kazançlar boşa gitti. Piyasanın tutum değişikliğine rağmen, blok zincirinin NFT ekosistemi gelişti. 

MATIC şu anda piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak 1,01 dolardan işlem görüyor ve 9.297.729.435 dolarlık piyasa değerine sahip. Ayrıca son birkaç gün içinde 475.810.768 dolarlık işlem hacmine sahip. Üstelik Polygon’un fiyatı %0,37 oranında büyüdü. 

Önümüzdeki yıllarda, MATIC’in piyasa fiyatını etkileyecek ve yatırımcı davranışını etkileyebilecek önemli faktörler olacaktır. Bu değişikliklere ek olarak, sıfır bilgili EVM’ler başarıyla sektörün bir parçası haline geldi. Ağ üzerinde çalışan birden fazla dApp ile kripto alanına birkaç yeni blok zinciri eklendi. 

İddialara göre göre, 2023, 2025 ve 2030 yıllarında kripto para için fiyat aralığı aşağıdaki şekilde olabilir. 

TOADS, AXS ve MATIC, iddialara göre yatırımcılar için gelecek vaat eden kripto yatırım seçenekleri olabilir. Tüm bu coinler bir pazar büyüme potansiyeline sahip ve yatırımlarınıza bakış açınızı değiştirebilir.  

WebsitesiTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yeni Meme Token Rakibi Artışları İle Dikkatleri Çekti! 

Sonraki Haber

Pepe (PEPE) Piyasa Değeri Fırladı: 1 Milyar Dolara Yaklaştı! 

İlgili Haberler