Avara Olarak Yeniden Doğan Aave ve Değer Artışı

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarının büyümesiyle birlikte, altcoinlerin arkasındaki şirketler de büyüme paylarından nasibini alıyor. Son haberlere göre popüler DeFi altcoininin arkasındaki şirket isim değişikliğine giderek markasını yeniden konumlandırıyor ve önemli bir satın alma işlemiyle yeteneklerini genişletiyor.

Aave Coin fiyatı, yeniden markalaşma haberleriyle 93.6 dolardan 98.5 dolara yükseldi. Aave Şirketleri’nin kurucusu Stani Kulechov, web3 odaklı bir yazılım teknolojisi şirketi olan kuruluşlarının “Avara” olarak yeniden markalaşacağını açıkladı. Sekiz büyük blok zincirinde faaliyet gösteren DeFi devi, 8.6 milyar dolarlık toplam değere sahip.

Aave, Avara markası altında Aave Protokolü ve Aave Labs aracılığıyla faaliyetlerine devam edecek. Stani ayrıca, Kripto cüzdanı Family’nin arkasındaki ekibi olan Los Feliz Mühendislik’in satın alındığını duyurdu. Bu satın almanın amacı olarak kullanıcılara Web3’e daha kolay ve daha iyi erişim sağlama hedefi gösteriliyor.

Haberlerin ardından AAVE Coin fiyatı yaklaşık 5 dolarlık bir artış yaşayarak yazının yazıldığı sırada 94.8 dolardan işlem gördü.

AAVE Coin’in yeniden markalaşma ve satın alma haberleriyle yükselişi devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatında Düşüş Sinyalleri ve Piyasa Değerlendirmeleri

Sonraki Haber

Elrond Gold: Hızlı ve Altına Endeksli Bir Kripto Para Birimi

İlgili Haberler