Avalanche’ın Blockchain Tarayıcısı Snowtrace Faaliyetlerini Sonlandırıyor

Bitcoin Haber

Avalanche (AVAX), Türklerin yoğun ilgi gösterdiği bir altcoin projesi. Kısa süre önce duyurulan bir gelişme ile Avalanche’ın Blockchain tarayıcısı Snowtrace’in 1 Aralık’ta faaliyetlerini durduracağı açıklandı. Bu durum, platform kullanıcılarının, özel isim etiketlerini ve sözleşme doğrulama verilerini tarayıcının devre dışı bırakılma tarihinden önce indirmeleri gerektiğine işaret ediyor.

Snowtrace’in faaliyetlerini durdurma kararı, altcoin projesinin topluluğunda soru işaretlerine ve spekülasyonlara yol açtı. Birçok kullanıcı, Avalanche ekibinin platforma olan desteğini keserek kapanmasına yol açabileceğine dair endişelerini dile getirdi. Ava Labs’ın Strateji ve Operasyon Başkanı Phillip Liu Jr., yeni bir çözüme geçiş yapılacağını ve daha gelişmiş bir çözümün sunulacağını belirtti.

1 Aralık tarihi yaklaştıkça, Snowtrace’e güvenen kullanıcıların hızla harekete geçmesi gerekiyor. Kullanıcıların özel isim etiketlerini ve sözleşme doğrulama verilerini kendi veri depolama alanlarına indirmeleri gerekiyor. Avalanche’ın Blockchain tarayıcısının geleceği belirsiz olsa da, yeni ve gelişmiş bir çözümün ufukta olduğu görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu Altcoin’de Büyük Yükseliş Beklentisi

Sonraki Haber

Ethereum Danışmanından XRP Fiyatına İlişkin Tahmin

İlgili Haberler