Avalanche Ekosistemine 10 Milyon Dolarlık Yatırım

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları, yaklaşan boğa sezonu için hazırlıklarını sürdürürken, fonlar da bu hedefe yönelik somut adımlar atıyor. Akıllı sözleşme platformlarının sayısı her geçen gün artarken, bu ağlarda ekosistemlerin büyümesi ve kullanıcıları çekecek ürünlerin piyasaya sürülmesi önem kazanıyor. Avalanche için bu amaca destek olmak üzere yeni bir adım atıldı.

Colony Lab, Avalanche ekosisteminde geliştirici ve yatırımcı olarak, ağın uzun vadeli büyümesini desteklemek için 10 milyon dolarlık bir yatırım yaptığını duyurdu. Şirket, geçtiğimiz aylarda 8 milyon dolar değerinde 500.000’den fazla AVAX satın aldığını ve bunları kullanıcılara katkı sağlayacak düğümler için kullanacağını belirtti.

Colony Lab, ayrıca AVAX ve Trader Joe’nun JOE gibi varlıkları içeren ve Avalanche ekosisteminde getiri üreten Colony Avalanche Index adında bir token endeksine yatırım yapacak. Yeni ihraçlardan ve geri alımlardan elde edilen karlar da Colony Lab’in CLY token sahiplerine dağıtılacak.

CEO Elie Le Rest, Avalanche ekosisteminde 10 milyon dolar yatırım yaparak sadece Colony Lab’i büyütmediklerini, aynı zamanda AVAX’ın uzun vadeli potansiyelini desteklediklerini belirtti. Avalanche’ın gerçek blok zincir büyümesinin, kullanım durumlarını genişletmek ve daha kapsayıcı ve özelleştirilebilir bir blok zincir ortamı yaratmak için teknolojisinde yansıtıldığını anladıklarını ve Avalanche’ın vizyonu ile uyumlu olmaktan heyecan duyduklarını ifade etti.

Bitcoin’in tekrar 36.000 doları hedeflemesiyle, altcoinler için durum pek de iç açıcı değil. Yazım sırasında kripto para piyasasının lideri 36.992 dolar seviyesindeydi. Yakın zamandaki direnç testinin başarısız olmasının ardından bir düzeltme görürsek, bu 34.000 dolara kadar satış baskısına yol açabilir. Bu tür güçlü bir satış dalgası, altcoinleri de etkileyecektir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Golem (GNT) Coin: Decentralize İşlem Ağı Kripto Para Birimi

Sonraki Haber

BBVA Switzerland, Ripple’ın Metaco ile Kripto Varlık Hizmetlerini Güçlendiriyor

İlgili Haberler