Avalanche (AVAX) ve DigiToads’u (TOADS) Kripto Balinaları Fark Ediyor 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto balinaları hamle yaptığında piyasa bunu fark eder. Altcoinlere yapılan son yatırımlar, piyasanın iyi haberlere ihtiyaç duyduğu bir dönemde, belirli kripto tokenlarına yönelik yeni bir güven dalgasına neden olabilir. Bu balinalar, geçmişte büyük fiyat artışları yaşamadan önce akıllıca yatırımlar yaparak para kazanmışlardı, bu nedenle analistler, yaptıklarını yakından takip etmeye değer olduğunu düşünüyor. Bu yatırımcılardan bazıları DOGE ve SHIB’i seçerek memecoin yükselişinden faydalanmış, bazıları da BTC’yi çok düşükken alıp uzun vadeli yatırımdan kazanmış durumda. İddialara göre şu anda da balinalar, AVAX ve TOADS’a yatırım yapıyor. İddialara göre her ikisi de güçlü çevre dostu görüşlere sahip ve bu durum onları diğerlerinden ayırıyor olabilir. 

DigiToads (TOADS) 

DigiToads (TOADS), fayda temelli ve kriptoda şimdiye kadar görülen en iyi memecoin P2E modeli olduğu iddia edilen projesi ile presale’de yatırımcıların ilgisini çekmeyi hedefliyor. Ekibin iddiasına göre, TOADS’ın yeni ico aşaması, satışlarda 3,7 milyon doları aştı ve resmi lansmanına yaklaşırken önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da büyüyecek gibi görünüyor. Yine iddialı açıklamalar göre zaman içinde kademeli artışlara kilitlenen fiyatlarla, şimdi yapılacak bir yatırımın fiyatı lansman gününde iki kattan fazla artarak 0,027 dolardan 0,055 dolara çıkacak ve birçok uzman o zamandan sonra daha da yükselebileceğini düşünüyor. 

TOADS’ın oyna, kazan, kazan ve bağlan ortamı sayesinde, kâr elde ederken her sezon bataklık arenasında ödüller için savaşmaktan keyif alabileceğini de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.  

İddialara göre Balinaların TOADS’ta gördüklerini sevmelerinin bir başka nedeni de güçlü çevre dostu kimliği olabilir. İşlemler üzerinden alınan %7’lik verginin %2’si yağmur ormanı ağaçlarının yeniden dikilmesine ve diğer değerli amaçlara yardımcı olmak için otomatik olarak bağışlanıyor. Bu, TOADS’a çevreye duyarlı bir ethos kazandırmaya yardımcı olur ve yatırımcılar gezegen için yarardan çok zarar getiren kaynak ağırlıklı kriptolara daha iyi alternatifler aradıkça daha da yükselmesine yardımcı olabilir. Tüm bu nedenler ve daha fazlası, iddialara göre, TOADS’ın şu anda satın alınabilecek bir  kripto olarak öne çıkmasının nedeni olabilir. 

Proje ile ilgili daha detaylı bilgilere websitesinden ulaşabilirsiniz. 

Avalanche (AVAX) 

AVAX, akıllı sözleşme uygulaması geliştirme konusunda Ethereum’a rakip olan ve halihazırda bir dizi ilginç projeye ev sahipliği yapan Avalanche blok zincirinde yerel token olarak yer almaktadır. AVAX ayrıca, dünyadaki tek karbon-nötr kriptolardan biri olarak güçlü çevre dostu kimlik bilgilerini tanıtan ilk şirketlerden biri oldu ve gezegen üzerindeki etkileri nedeniyle eleştirilen diğer tokenlardan ayrıldı. Toplum küresel ısınma ve çevre konusunda daha fazla endişe duymaya başladıkça, AVAX büyümek için mükemmel bir konuma sahiptir. Bu nedenle her geçen gün daha fazla balina bu kriptoya yatırım yapıyor ve bu da onu portföyünüz için son derece güvenilir bir kripto haline getiriyor. 

Sonuç 

İddialara göre balinaların şu anda hem AVAX hem de TOADS’ın görünümünü sevmesi şaşırtıcı değil, çünkü her ikisi de yatırım yapılacak coinler olabilir ve önümüzdeki birkaç ay içinde kripto alanında öne çıkabilir. Son balina hareketlerini takip eden yatırımcılar AVAX ve TOADS’u da takip etmek isteyebilir. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coinbase Yeni Listelemeler Yaparken, DigiToads (TOADS) Ön Satışı İlgi Artışı Mı Yaşıyor? 

Sonraki Haber

Glassnode Kurucu Ortağına Göre Bitcoin Yükselmeye Hazır 

İlgili Haberler