Avalanche (AVAX) Neden Toparlanamıyor? Kripto Para Düşüş Eğiliminde

Bitcoin Haber

Avalanche (AVAX) kripto parası, 10 dolarlık destek seviyesinin altına düştü. Son raporlar, 1 günlük grafikteki güçlü düşüş eğilimini vurgulamıştı ve bu görünüm hala değişmedi. Daha düşük zaman dilimlerindeki fiyat hareketleri, satış baskısının arttığını gösteriyor. Psikolojik 10 dolar desteği kırıldı. 4 saatlik grafik, 10 dolarlık bir yükseliş emri bloğunu işaret ediyordu, ancak son saatlerde bu tersine döndü.

10,2 dolar seviyesinin üzerine çıkabilecek bir hareket, düşüş fikrini geçersizleştirebilir. Ancak, 8,59 dolara bir hareketin gerçekleşmesi yüksek ihtimal olarak görülüyor. RSI nötr 50’nin altında ve OBV 29 Ağustos’ta bir sıçrama gördü ancak bu kazanımlar geri çekildi.

MobChart’tan alınan veriler, 9,6 dolar 9,48 dolar arasında 1 milyon dolara yakın limitli alım emirleri olduğunu gösterdi. Bu durum, AVAX’ın bu fiyatlarda ya da üzerinde bir sıçrama görebileceği düşüncesi yaratıyor. Ancak bu alıcı duvarının tükenmesi zaman alabilir.

4 Eylül’de Açık Faiz hafifçe yükselirken AVAX fiyatı 10 dolardan 9,7 dolara düştü. Bu durum, kısa vadeli düşüş eğilimini gösteriyor. Sonuç olarak, Avalanche fiyatlarının önümüzdeki bir veya iki hafta içinde daha da düşebileceği belirtildi. Bu durumda, yatırımcıların FOMO yapmasına gerek olmadığı, ancak alım satım fırsatlarını değerlendirmek için 10 dolarlık kırıcı blok gibi ilgi alanlarına doğru bir hareket beklemeyi tercih edebilecekleri ifade edildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Önde Gelen Balina, Uniswap’a Büyük Yatırım Yaptı

Sonraki Haber

Tether, ABD Hazine Bonolarına Yaptığı Büyük Yatırımla Dikkat Çekiyor

İlgili Haberler