Avalanche (AVAX) Kripto Parası Düşüş Trendinde

Bitcoin Haber

Avalanche (AVAX) kripto para biriminin fiyatı, bir yükseliş eğilimi göstermeksizin düşüş trendinde olduğu belirtildi. Yakın zamanda yapılan analizlere göre, fiyatın 9.5 doların altına düşmesi piyasada yoğun bir düşüş hissinin yansıması olarak adlandırıldı. Geçici destek seviyeleri 9.3 dolar ve 9 dolar olarak belirlendi ve yazım sırasında 9 dolarlık düşüş tehdidi devam ediyordu.

15 Ekim’deki 9.07 dolarlık en düşük fiyat seviyesinin altına gerilemesinin ardından AVAX’ın düşüş eğilimi daha net bir şekilde piyasaya hissettirdi. 8.730 dolar ile 9.05 dolar bölgesi arasındaki bölge bir günlük zaman dilimindeki yükseliş emir bloğu olarak görüldü. Ancak, piyasanın düşüş trendinde olması nedeniyle, boğaların bu duruma ne kadar dayanabilecekleri belirsizliğini korudu.

On-Balance Volume (OBV) göstergeleri, son iki hafta boyunca net bir düşüş yaşadı ve altcoin’deki son derece yüksek satış hacmini ortaya çıkardı. AVAX’ın 8.8 dolar ile 9.4 dolar arasında hareket ettiği ve görece sabit kaldığı Eylül ayı boyunca yaptığının tam tersi bir durum görüldü.

Avalanche hakkında elde edilen bilgiler ışığında, ayıların önemli bir güç sahibi olduğunu söylemek yanlış olmayabilir. Ancak, Hyblock’tan alınan verilere göre, ilerleyen süreçte likidite arayışında daha yüksek bir hareket gözlemlenebilir.

9.24 dolar ve 9.34 dolar seviyeleri, AVAX için 5 milyon dolar değerinde short likidasyonunu tetikleyebilecek noktalar olarak düşünüldü. Ancak, fiyatın daha yüksek noktalara hareket etmesi de piyasa hareketleri ve grafiklerin ortaya koyduğu bilgiler ışığında mümkün olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Balinaları, Son 7 Yılın En Yüksek Seviyesinde Pump’a Hazırlanıyor!

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı ve Spot Bitcoin ETF Başvuruları: SEC İle İhraççılar Arasında Pozitif Görüşmeler

İlgili Haberler