Audius Coin: Merkezi Olmayan Müzik Platformunun Kripto Parası

Bitcoin Haber

Audius Coin, Audius platformunun yerel kripto para birimidir ve bir fayda tokenı olarak hizmet verir. Audius platformu, dinleyiciler ile müzisyenler arasında doğrudan işlemleri kolaylaştıran merkezi olmayan bir müzik paylaşımı ve akış protokolüdür. Platform, herkesin ses içeriğini dağıtmasına, içerikten kazanç sağlamasına ve yayınlamasına olanak tanır.

Audius kendisini sadece plak şirketleriyle uğraşanlar için değil, tüm müzisyenler için yaratılmış yeni bir yayın platformu olarak tanımlar. AUDIO Coin sahipleri, protokol yönetim oylamalarına katılabilirler ve Audius coin, network ücretlerinden pay kazanmak için keşif veya içerik düğümlerini işletmek üzere stake etmeyi sağlar.

Audius platformu, kullanıcılarına çok yüksek kalitede kayıt imkanı sunar. Platform, 320kbps’de kristal netliğinde akış sağlayarak, ücretsiz müzik platformlarından daha yüksek ses kalitesi sunduğunu iddia eder. Ayrıca, Audius platformunun tamamen ve daima ücretsiz olduğu belirtilir. Yükleme işlemleri, kontrol panelleri ve platformdaki tüm diğer araçlar ücretsizdir.

Platformun diğer bir özelliği, sansüre karşı dirençlidir. Açıklamalara göre, kullanıcıların içeriği herhangi bir şekilde sansürlenmez veya silinmez. Audius ile sanatçılar, yaratıcı çalışmaları için merkezi olmayan bir düğüm operatörleri ağı tarafından güvence altına alınan değiştirilemez ve zaman damgalı kayıtlar oluşturabilirler.

Audius platformu, kullanıcıları tarafından sahip olunan ve işletilen bir platform olarak, AUDIO yönetimine tamamen bağlıdır. Audius hakkındaki her şeyin yönetilebileceği ve oy ağırlığının değer katma hizmetleri için stake edilen AUDIO ile doğrudan ilişkili olduğu belirtilir. Ayrıca, AUDIO hakkında daha detaylı bilgi için güncel rakamlara bakmak faydalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance ve SEC Davasında Önemli Gelişme: Uzman Raporları Onaylandı

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasalarında Güncel Durum: SOL ve CHZ Analizi

İlgili Haberler