ARTMonbat Projesi: İkincil Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve ARNO Token

İlayda Peker

Kripto para ekosisteminin bir şans, risk ve heyecan dünyası olduğunu ifade eden ARNO, volatil piyasada kullanıcıların kayıplarının en aza indirilmesi için çalıştıklarını dile getiriyor. Yapılan açıklamalara göre token’larda sürekli bir artışın kripto alanındaki hiç kimse tarafından garanti edilemeyeceği  bir şey olsa da token’ın maksimum oranda akışkan hale getirilmesi için çabalanıyor.

ARNO ekibi, fikri mülkiyetin varlığını, merkezi olmayan varlıklara ücretsiz erişimi ve gerçek ürünlerin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlayan yüksek teknoloji geliştirmeleri ile ARNO projesine şekil veriyor.

ARNO Token Nedir?

ARNO token, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır. Yapılan açıklamalara göre toplam 50.000.000 token piyasaya sürüldü ve token’larda yeniden basım olmadı. ARNO projesi token ile ilgili özellikleri şu şekilde sıralıyor:

 • IEO durumunda, token sayısı, satışa tahsis edilen miktarın %8’inden az olacak.
 • ICO ve IEO için toplanan fonlar, ARNO yeşil projesini geliştirmek, projenin geliştirilmesi ve test edilmesiyle birlikte ekipman satın almak için harcanacak.
 • Borsalarda listelenmek için gereken miktarda token yatırılacak.
 • Birinci ve ikinci turlarda ICO veya IEO’ya katılmanın çok karlı olacağı ifade ediliyor. ICO/IEO’nun iki turu bittiğinde, borsalarda listelenmeler olacak.
 • ARNO token borsalarda listelendiğinde, proje ekibi tarafından belirli sayıda token açık artırmaya sunulacak.
 • Token katılımcılar tarafından satın alındıktan sonra, ekip tarafından bir yıl boyunca bu platformda kripto para girişi yapılmayacak.
 • ARNO projesinin bulunduğu herhangi bir takipçiden token’larınızı satın alarak ICO veya IEO’ya katılabilirsiniz.
 • ICO/IEO’daki bonus ödülleri şu şekilde olacak: 30 ila 299 token arasında satın alırsanız %10 bonus kazanırsınız. 300 ila 1499 token arasında satın alırsanız %15 bonus alırsınız. 1500’ün üzerinde token satın alırsanız %20 bonus alırsınız.
 • Token’ların değeri otomatik olarak eşdeğer kripto para birimlerine dönüştürüldüğü için ICO/IEO’ya katılmak için kripto para birimini kullanabilirsiniz.

İkincil Enerji Kaynaklarının Oluşturulması ve Üretimi

Yapılan açıklamalara göre ARNO token’larına yatırım yaptığınızda, aslında yüksek teknoloji yöntemleri kullanılarak üretilen gerçekten gerekli ürünlerin üretimine yatırım yapmış olursunuz. Projenin tüm ekosistemi ARNO token’ları etrafında dönüyor. ETH veya BTC gibi popüler token’lar bile proje için bir ödeme aracı olarak kullanılmıyor.

Konuyla ilgili detaylar şu şekilde listeleniyor:

 • Proje fiziksel ve halihazırda çalışıyor. Şu anda oldukça talep gören verimli enerji sistemleri için yeni yönelimin bu olduğu iddia ediliyor.
 • Kurşun asit pil hücrelerine dayalı ev ürünleri oluşturmak için karbon nanomalzemeler kullanılıyor.
 • Farklı uygulama alanlarında kullanılabilecek birçok çeşit katkı maddesi üretebilebiliyor.
 • Bilim adamları, teknoloji uzmanları ve mühendislerden oluşan kurum içi ekip, tescilli katkı maddelerini kullanarak enerji depolamak için iyi bir donanıma sahip. Bu aynı zamanda verimliliği artırıyor ve üretilen pillerin kapasitesini iyileştiriyor.
 • Teknik uygulamalar elektronik ürünler, güç sistemleri, hibrit araçlar vb. üreten pek çok sektöre fayda sağlıyor.

ARNO ve MONBAT işbirliği

ARNO’nun planları ile bunların gerçekleştirilmesi arasındaki boşluğu kapatmak için, Avrupa’daki kurşun-asit akü devi MONBAT şirketler grubu gibi projede çok etkileyici, ilgili ve saygın bir yatırımcımız var. MONBAT, Avrupa’nın en büyük kurşun-asit akü üreticilerinden biri ve Jhonson and Jhonson’dan sonra (Varta’yı satın aldıktan sonra) ikinci sırada bulunuyor. ARNO’nun yönetim şirketi Advanced Carbon’un (Bulgaristan) %35 oranında hisseye sahip olduğu bu ortak girişimin adının ise ARTMonbat olduğu ifade ediliyor.

ARNO IEO Listeleme Planlaması

PreICO satışlarının ikinci aşamasının bitiş tarihi, IEO’nun başlangıç ​​tarihi olacak. Buna göre, borsa işlemlerine erişim sağlayan doğrulamayı geçtikten sonra ve IEO’nun başlangıcında, şu anda belirtilen değeri (2 dolar) aşacak bir değere sahip bir “trust” token paketi borsalara gönderilecek.

Bu süreç içinde sitede işlem yapmak ve bağlı kuruluş programları kapatılacak. Ancak AirDrop programı kalacak ve ciddi şekilde genişletilecek. Bu planın ise Ağustos ayının ortasına kadar yani iki haftalık süreçte gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Yapılan açıklamalara göre IEO aşaması bir ay sürecek, ardından merkezi ve merkezi olmayan borsaların bazılarında listeleme aşaması gelecek ve bu da iki haftadan bir aya kadar sürecek.

Bundan sonra, ARNO token projesi nihayet ICO aşamasına, yani doğrudan işlemlere geçecek.

TwitterTelegramFacebookLinkedinInstagramYoutube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Büyük Yatırım Firmasının Kurucusu: “Bitcoin’in En İyi Günleri Henüz Gelmedi”

Sonraki Haber

Uzmanların Ethereum Fiyat Beklentileri: Yıl Bitmeden 4.500 Dolar Görülecek!

İlgili Haberler