Arbitrum Vakfı, 69 Milyon Adet Sahipsiz ARB Token’ini Ağ Hazinesine Aktardı

Bitcoin Haber

Arbitrum Vakfı, 69 milyon adet sahipsiz ARB token’inin ağ hazinesine aktarıldığını bildirdi. Bu tokenlerin toplamın %0,69’una denk geldiği ve mevcut fiyatlarla 59 milyon dolar değerinde olduğu belirtildi. ARB tokenleri, Mart ayında uygun kullanıcılara dağıtıldı ve büyük ilgi gördü. AirDrop, kripto para kullanıcılarına talep üzerine veya otomatik olarak token aktarımı anlamına geliyor.

AirDrop için son talep tarihi 24 Eylül 2023 olmasına rağmen, Ağustos’ta yapılan bir yönetişim oylamasında bir topluluk üyesi, bu tokenlerin Arbitrum hazinesine aktarılmasını önerdi. Bu teklif, oylamaya katılan ARB sahiplerinin %99,96’sı tarafından kabul edildi.

Arbitrum’un hazinesi, 24 Eylül’deki transferlerin ardından yaklaşık 3 milyar dolar değerinde ARB token’i bulunduruyor. ARB’nin fiyatı son 24 saatte %1,31 düştü ve 1 milyar dolar piyasa değeriyle işlem görüyor.

Son 24 saatteki işlem hacmi %39,56 artarak 74 milyon dolardan 75,66 milyon dolara çıktı. ARB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi 11,80 dolar olup, bu değer 23 Mart 2023’te kaydedildi. Ancak şu anda bu en yüksek seviyenin %93,12 altında işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Chainlink’in Çoklu İmza Cüzdanındaki Değişiklik, Eleştirilere Neden Oldu

Sonraki Haber

Hong Kong, Kripto Paralarla İlgili Düzenleyici Adımlarını Artırıyor

İlgili Haberler