Aptos ve Alibaba Cloud İş Birliğiyle Asya-Pasifik’te Web3 Erişimi Güçleniyor

Bitcoin Haber

Kripto para birimlerinin toparlanmasıyla birlikte, Aptos, önemli bir ortaklık haberini duyurdu. Akıllı sözleşme platformu ve Solana rakibi Aptos, son piyasa düşüşünde büyük kayıplar yaşamıştı. Çin’in teknoloji devi ile yapılan yeni ortaklık, Aptos için ne anlama geliyor? İşte detaylar.

Asya pazarı kripto paralar için önemini koruyor ve ABD’ye göre daha fazla düzenleyici açıklık sunuyor. Hong Kong’un son adımlarıyla bölgede kripto paralara olan ilgi arttı. Aptos Vakfı ve Alibaba Cloud, Asya’daki ilk ortak Move geliştirici topluluğunu başlatma kararı aldı. Hackathonlar ve bölgesel etkinlikler düzenleyerek Asya-Pasifik Web3 topluluğunu genişletmeyi ve güçlendirmeyi hedefliyorlar.

Aptos Vakfı ve Alibaba Cloud, Asya-Pasifik bölgesinde Web3 erişilebilirliğini destekliyor. Açıklamada, Alibaba Cloud’un Aptos Vakfı’nı Alibaba Cloud hızlandırıcı programında kayıtlı tüm Web3 ile ilgili projeler için önde gelen blockchain sponsoru olarak atadığı ve Aptos tabanlı umut vaat eden projelere ekosistem fonu ve uzman tavsiyesi sağlayacağı belirtildi.

Aptos Vakfı Ekosistemler ve Hibeler Başkanı Bashar Lazaar, APAC bölgesinde kitlesel benimsemeyi hızlandırmaya odaklandıklarını ve Alibaba Cloud ile ortaklığı bir sonraki adım olarak gördüklerini söyledi. Yarının önde gelen geliştiricilerinin oyun değiştiren fikirlerini görmeyi ve desteklemeyi dört gözle beklediklerini ifade etti.

Haberin yayılmasının ardından APT Coin fiyatı 7,28 dolardan 7,47 dolara yükseldi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP ve Litecoin’de Boğa Sinyalleri: Analist Ali Martinez’den Dikkat Çeken Tahminler

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatında Yükseliş İşaretleri

İlgili Haberler