Aptos Blockchain’in Yükselişi ve APT Coin’in Gelecekteki Durumu

Bitcoin Haber

Aptos blockchain’in kilitli toplam değeri (TVL), kısa süre önce tarihinin en yüksek seviyesine ulaşarak yatırımcıların güvenini kazandı. Bu yükseliş, Ekim ayının ikinci haftasından bu yana görülen genel büyüme trendini yansıtıyor. APT Coin, Aptos’un yerel kripto para birimi, talep artışı yaşadı ve fiyatı son iki haftada %43 oranında artarak 6,44 dolar seviyesine ulaştı.

Aptos’taki TVL artışı, yatırımcıların güveninin ve Aptos’un uzun vadeli büyüme beklentilerinin arttığını gösteriyor. Fiyatta yaşanan ralli, APT’nin son 11 aydaki en büyük yükselişi olabilir ve piyasanın uzun vadeli bir boğa koşusuna hazırlandığına dair beklentileri artırmıştır. Ancak, bu tür yükselişlerde fiyat düşüşleri de yaşanabilir.

Gelecekte, APT’nin likidasyon ısı haritası, bir sonraki yoğun likidasyon birikiminin 5,7 ile 5,8 dolar fiyat seviyesinde gerçekleşebileceğini gösteriyor. Fiyatta bir geri çekilme, hacimde de düşüşe neden olabilir ve bu, son yükseliş hareketinin ardından bir konsolidasyon belirtisi olabilir. APT, hala aşırı alım bölgesinde olduğu için önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla düşüş bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Ethereum’da Beklenen Yükselişler ve Düşüşler

Sonraki Haber

XRP Coin Fiyat Beklentileri ve Analiz

İlgili Haberler