ApeCoin Fiyat Analizi: Yükseliş Hedefi ve Kritik Direnç Seviyeleri

Bitcoin Haber

ApeCoin (APE), inişli çıkışlı fiyat hareketlerine sahne oluyor. Fiyat beklentisi, kısa vadeli yükseliş hedefi olarak 1,7 dolar seviyesini gösteriyor. Haber yazıldığı sırada likidite kritik seviyenin üzerinde bulunuyordu. ApeCoin’in yakın zamandaki en yüksek ve en düşük fiyat seviyeleri 1,305 dolar ve 0,993 dolar olarak belirlendi. Bu fiyat noktalarına göre %38,2 Fib seviyesi 1,10 dolar ile 1,13 dolarlık kırmızı 12 saatlik kırılım seviyesi ile aynı bölge içerisinde yer alıyordu.

Fiyat grafiği göstergeleri, 1,15 dolar veya 1,18 dolara doğru potansiyel bir fiyat hareketini işaret ediyor. Özellikle APE piyasası, CMF’nin yukarıya doğru gerçekleşen fiyat hareketinin de gösterdiği üzere, piyasaya giren sermayede büyük bir artış görüldü.

RSI yükselişe işaret etse de son birkaç günde 50’nin üzerinde dalgalanmalar yaşandı. 1,12 dolar direnç seviyesinde yaşanabilecek bir geri çekilme hareketi, alıcıların yeni fiyat hedefi olarak 1,067 doları hedeflemelerine sebep olabilir.

Hyblock Capital’den alınan verilere göre, 1,12 ve 1,06 dolar seviyelerinde önemli yüksek likidasyonlar mevcut. Bu, ApeCoin’in bahsedilen fiyat seviyelerinde güçlü bir reaksiyon vererek fiyat hareketi gerçekleştirebileceği anlamına geliyor olabilir. Likidasyon seviyeleri daha detaylı incelendiğinde, likiditenin toplandığı bölge 1,14 dolar ve 1,15 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Negatif CLLD’nin (Kümülatif Likidasyon Seviyesi Deltası) ortaya koyduğu yükseliş piyasası görüntüsü dikkate alındığında, APE 1,15 dolara (%50 Fib seviyesi) kadar yükseliş hareketi gerçekleştirebilir. Dolayısıyla, kritik iki seviye olarak %38,2 ve %50 Fib bölgeleri APE fiyat dönüşünde önemli rol oynayabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Altcoin Piyasasında Ayı Dönemi Sona Eriyor: Bitcoin’de Büyük Yükseliş Bekleniyor

Sonraki Haber

Morgan Stanley: Kripto Kışı Sona Erebilir, Bitcoin Dip Seviyeye Ulaşmış Olabilir

İlgili Haberler