ApeCoin (APE) Yükselir Mi? 5 Altcoin İçin Fiyat Hedefi!

Fatih Uçar

5-12 Ağustos tarihleri arasında kripto paraların kaybedenleri hangileri oldu? ApeCoin yatırımcılarını neler bekliyor? Kripto para piyasaları oldukça hareketli bir hafta geçiriyoruz. BlackRock haberi, düşük gelen TÜFE ve ÜFE sebebiyle Bitcoin 25.000 dolar sınırına kadar tırmandı. Ancak Tornado Cash olayı, bazı FED üyelerinin açıklamaları ve diğer bazı gelişmeler piyasayı yeniden baskılıyor.

ApeCoin (APE)

15 Haziran tarihinde dibe ulaştıktan sonra APE fiyatı yükselen bir kanal içinde toparlanmaya devam etti. Ancak sürekli yükseliş beklemek mantıklı değil ilerleyen günlerde APE yatırımcıları olası geri çekilmelere hazırlıklı olmalıdır. APE’nin kanalın ortasından mı yoksa direnç çizgisinden mi kırılacağı, muhtemelen gelecekteki eğilimin yönünü belirleyecektir. En yakın yatay direnç olan 9,1 dolar yatırımcılar tarafından yakından izlenmelidir.

APE yazı hazırlandığı sırada 7 dolardan alıcı buluyor. Fiyat gün içinde 6,75 dolar ile 7 dolar arasında hareket etti. Bugün Ethereum dahil çok sayıda altcoin için düşük volatilite gördük. Fakat hafta sonları genellikle daha düşük hacimle kayıpların sık yaşandığı bir dönemdir. Ayılar son dönemlerdeki kazanımlara Cumartesi, pazar günleri göz dikebilir.

Kripto Paralarda Kaybedenler Kulübü

ApeCoin (APE) yüzde 8 kayıp yaşadı. Waves için kayıplar %4,7 ile sınırlı kaldı. Kusama %3,9 düşerken Helium (HNT) %2 eridi. Son olarak Synthetix (SNX) haftaya %1,55 kayıpla devam ediyor. Waves, 22 Haziran tarihinde zirveye ulaştı ve bugüne kadar konsolide olmaya devam ediyor. Tüm hareket, nötr bir model olarak kabul edilen simetrik bir üçgenin içinde yapıldı.

KSM, 13 Haziran’dan bugüne yukarı yönlü hareket etti. 13 Temmuz dibiyle artış hızını artırdı ve 18 Temmuz tarihinde 59 dolar bölgesini aşarak burayı desteğe dönüştürdü. Bir sonraki hedef ise 83 dolar direnci olacaktır.

HNT, 10 Haziran’dan bu yana azalan bir takozun içine düşüyor. Azalan takoz bir yükseliş formasyonu olarak kabul ediliyor, yakın zamanda beklenen hareket gelebilir. En yakın direnç bölgesi 10,85 dolardır.

13 Temmuz’da SNX, Nisan ayının başından beri var olan alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Altcoin 3,6 dolar bölgesini geri aldı. Fiyat 5,57 dolar direncini hedefleyebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Peter Schiff’ten Yine Düşüş Senaryosu: BTC 10.000 Dolara Düşecek!

Sonraki Haber

ETH Yeniden 2.000 Dolar Üzerinde! Merge Etkisi!

İlgili Haberler