Animoca Brands İştiraki TinyTap, Yapay Zeka ve NFT Araçlarını Eğitime Entegre Ediyor

Bitcoin Haber

Animoca Brands’ın eğitim teknolojisi iştiraki TinyTap, yapay zeka (AI) ve NFT teknolojilerini eğitime entegre edeceğini açıkladı. Bu yeni teknolojiler, eğitimcilere ve ebeveynlere kişiselleştirilmiş eğitim deneyimleri sunmayı hedefliyor. Ayrıca TinyTap, NFT’lerin eğitimdeki rolünü artırmak için Open Campus ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Yapay zeka entegrasyonu, eğitimcilerin ve platformu kullanan herkesin eğitici bir oyun oluşturmasına olanak sağlayacak. Bu teknoloji, bir oyunu dakikalar içinde oluşturabilecek ve dinamik eğitici görüntüler oluşturarak oyunları ve grafikleri geliştirecek.

TinyTap, yapay zeka oluşturma araçlarında 250.000’den fazla oyun, milyonlarca etkinlik ve 170 milyondan fazla oyundan oluşan veri setini kullanıyor. TinyTap CEO’su Yogev Shelly, yapay zeka entegrasyonunu daha da geliştirerek, ilgi çekici ve eğlenceli TinyTap oyunları oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

TinyTap’ın araçları, içerik oluşturmayı ve ona erişimi hızlandırmaya yardımcı olacak. Şirketin yol haritasında, mevcut medya verilerini alıp içerik ve oyunlara dönüştüren bir yapay zeka aracı olan “Practice Anywhere” da bulunuyor.

Animoca Brands’ın kurucu ortağı ve icra kurulu başkanı Yat Siu, yapay zekanın eğitim teknolojisi için büyük fırsatlar sunduğunu belirtti. Ayrıca şirket, bu yılın 4. çeyreğinden itibaren, NFT sahiplerinin ve EDU token sahiplerinin oluşturdukları TinyTap oyunlarını NFT’lere dönüştürmek için Open Campus ile ortaklık kuracak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin’in Beklenen Yükselişi Gerçekleşmeyebilir

Sonraki Haber

Bitcoin Yükselişi Başladı Mı? Credible Crypto’dan İlgi Çekici Tahminler

İlgili Haberler