Analistlere Göre Ethereum Almanın Tam Zamanı

İlayda Peker

Ethereum fiyatları artarken bir yandan da Ethereum ağı güçlenmeye ve önemli hale gelmeye devam ediyor.

“BTC Sahipleri de ETH Almalı”

BTC blog yazarı Sylvain Saurel, Ethereum’un neden yoluna emin adımlarla devam ettiğini ve Bitcoin yatırımcılarını bile bu projeyi neden görmezden gelmemesi gerektiği ile ilgili bir araştırma yaptı. Saurel yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in hala benzersiz olduğunu kabul ettiğini, ancak Ethereum’unda iyi bir yatırım seçeneği olarak değerlendirilmek için çok iyi sebepleri olduğunu ifade etti.

Yapılan açıklamalara göre 2020’de Ethereum zaten büyük ve köklü bir ekosisteme sahip kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Bu da tüm projelerin birleşik piyasa değeri daha da önemli olduğundan ve BTC’nin piyasa değeriyle rekabet ettiğinden ETH‘yi güçlendiriyor.

Bunun yanında Saurel, ETH fiyatlarının tüm altcoin piyasasının genel hissini yansıttığına ve genel altcoin yatırımı için bir vekil olarak hizmet ettiğine inanıyor. Konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Saurel şu ifadeleri kullanıyor:

ETH’yi Ethereum’dan satın alıp ardından Ethereum‘a dayanan birçok ltcoin’in önemli potansiyel başarısından yararlanabilirsiniz.

Saurel’in bu açıklamalarına bakıldığında likit olmayan birçok altcoin yatırımı yapmak yerine ETH yatırımı yapmak altcoin kazançlarından daha efektif şekilde faydalanılmasını sağlayabilir.

Dağıtık Uygulamalar ve DeFi

ETH, dağıtık uygulama alanında da lider bir konumda yer alıyor. Bu nedenle Ethereum sahibi olmak bu sektördeki büyümden de faydalanmak anlamına geliyor. Bunun yanında bu büyümenin yavaş yavaş ilerlediğini ve henüz ana akım ile rekabet edebilecek güçte olmadığını kabul eden Saurel şu açıklamayı yapıyor:

DApps pazarının gelecekte büyümesi bekleniyor. Ethereum’un bu alanda hegemonik bir lider olması, Ethereum’u gelecek için ciddiye almanız gerektiğinin bir başka göstergesi.

Kaynak: Bitcoinist



Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Son Hack Girişimi Bitcoin Cash’in Sonunu Getirir Mi?

Sonraki Haber
HashNet TOL Nedir

HashNET Tolar Nedir?

İlgili Haberler