Analist: “ETH Eylül’de 490, Yıl Sonunda 790 Dolar Olacak”

İlayda Peker

10 Mayıs’tan bu yana, piyasa hacmi bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), 180 dolarlık bölge ile 200 dolarlık bölge arasında işlem görüyor. ETH’nin fiyat hareketlerini değerlendiren kripto yatırımcısı Ryan Adams, Ethereum fiyatının gelecekte yükselmeye başlayacağını ve sonunda ETH’nin “değer deposu” seviyesine yükseleceğini düşünüyor.

Bununla birlikte U.Today’in haberine göre, TradingView’in önemli kripto para yatırımcılarından biri de ETH’nin yıl sonuna kadar 790 dolara ulaşmasını bekliyor.

Ethereum Fiyatı

TradingView’in popüler analistlerinden olan “Wolf”, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile ETH’nin değerinin bu yıl neredeyse dört kat artacağını ve 2020 sonuna kadar 790 dolara ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

En alttaki Twitter gönderisinde de görüleceği gibi yatırımcı grafikte, ETH’nin Ocak ayında 130 dolar değerinde olduğu 2020’nin başlangıcından bu yana, Falling Wedge deseninden çıkarken fiyatın giderek arttığını ifade ediyor.

Öte yandan “Wolf” Vitalik Buterin’in kurucusu olduğu Ethereum’un Eylül ayı sonuna kadar da 490 doları görmesini bekliyor. Aslında analist yaptığı açıklamalarda bu beklentisini BTC üzerinden değerlendiriyor ve ETH’nin Eylül sonuna kadar 0.0550 BTC olacağına inandığını ifade ediyor.

Wolféun yanı sıra yine popüler bir analist olan “Ethereum Jack” de ETH/BTC paritesinin Haziran sonuna kadar %50 artacağını ve ETH’nin 0,0350 BTC seviyesine ulaşacağını ifade ediyor.

Ethereum Kullanımı

Kripto yatırımcısı ve Mythos Capital’in kurucusu Ryan Adams, Ethereum’u şu anki fiyatının hakettiği fiyat olmadığını ifade ediyor. Ethereum kullanımının şu an tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve fiyat bunu yakaladığında, ETH’yi birçok kişinin aynı Bitcoin’de olduğu gibi “değer deposu” olarak göreceğini dile getirdi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“SpaceX ve Bitcoin Gelecek İçin Çok Önemli Yatırımlar”

Sonraki Haber

BTC Yorumları: BTC/USD Teknik Analizi 26/05/2020

İlgili Haberler