Analist Büyük Artış Beklediği 3 Coin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Kripto para piyasası son iki gündür yönü yukarı çevirmiş durumda ancak henüz net bir artış eğiliminden söz edilemiyor. Bu noktada analistler gelecek vaat ettiğini düşündükleri bazı altcoin birimlerini takipçileri ile paylaşıyor. Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de artış potansiyeli gördüğü 3 coin’i açıkladı.

MetaVPad (METAV)

Parys’in bahsettiği ilk altcoin MetaVPad. MetaVPad, metaverse projeleri için yakında kullanıcı ile buluşacak zincirler arası bir launchpad olarak karşımıza çıkıyor. Platform, yeni nesil internetin omurgasını oluşturacak protokollere, ürünlere ve hizmetlere erişimi demokratikleştirmeyi ve kullanıcıların bu umut verici yeni ortamda en eski öncüler arasında yer almalarını sağlamayı hedefliyor.

İster yeni dijital dünyalar, birlikte çalışabilirlik protokolleri, dijital kimlik çözümleri, kalıcı dijital avatarlar, oyunlaştırılmış DeFi protokolleri, Web3 teknolojileri veya tamamen kullanıma hazır başka bir şey olsun, MetaVPad ihtiyaç duydukları kaynaklarla yüksek kaliteli Metaverse merkezli projeler sağlamak için inşa edildiğinin altını çiziyor.

HEX

Analist ikinci olarak, yıllık ortalama %40 faiz vaat eden HEX’i listesine ekliyor. HEX kendisini, yüksek faizli ilk Blockchain platformu olarak tanımlıyor ve merkezsiz tasarımı ile kullanıcı ile buluştuklarını ifade ediyor.

Analist, Richard Hear’ın daha düşük ücretlerle yeni bir ETH çatalı yaptığını ifade ediyor. Bunlara ek olarak HEX’in şu anda Coinbase’de listelendiğini dile getiren analist fiyatın düşük olduğunu ama alım fırsatı verdiğini dile getiriyor. Parys’e göre bu kripto para biriminde, piyasanın genel mottosundan faydalanılabilir ve “düşükken al yükselince sat” mantığı uygulanabilir.

VLAUNCH (VPAD)

Analistin listesinde yer alan son kripto para VLaunch. VLaunch, blockchain alanındaki en önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenen türünün ilk çok zincirli launchpad olarak nitelendiriliyor. VLaunch, sektördeki 180’den fazla influencer ile aktif olarak etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanıyor.

Analiste göre multichain olması VLaunch’ın ana ayırt edici özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bu projenin arkasında çok sayıda influencer var ve çoğunun çok sayıda abonesi var. Bunun da VLaunch’ın kısa sürede büyümesine büyük katkı sağlayacağı düşünülüyor. Parys konuyla ilgili olarak,  “VLauch’un patlamaya hazır olduğuna inanıyorum,” sözlerini kullanıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

El Salvador Durmuyor: Bukele’den Önemli Bitcoin Açıklaması!

Sonraki Haber

Popüler CEO’dan Dudak Uçuklatan Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini!

İlgili Haberler