Analist Açıkladı: Bu Token Yatırımcıları Zengin Edebilir

İlayda Peker

Kripto yatırımcısı ve analisti Ben Armstrong, Ethereum tabanlı bir altcoin’in erken yatırımcıları milyonerlere dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Yeni bir videoda Armstrong, 442.000 YouTube abonesine, sektör hızlı büyüme belirtileri göstermeye devam ederken merkezi olmayan borsaları (DEX) yakından izlediğini söylüyor.

Merkezsiz Borsalar

Armstrong konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “DEX’lere olan talep katlanarak artıyor ve DEX işlem hacmi 2020’nin ortasında %70 oranında artarak yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,52 milyar dolara ulaştı.” ifadelerini kullandı.

DEX’ler, kullanıcıların bir aracı yardımı olmadan izinsiz ve merkezi olmayan bir şekilde birbirleri arasında token işlemi yapmalarına izin veriyor. Armstrong,  Injective Protocol’un (INJ), merkezi olmayan finansın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğuna inandığını söylüyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

Binance tarafından desteklenen Injective Protocol, zincirler arası türev alım satımına izin veren, tamamen merkezi olmayan bir ikinci katman protokolüdür. Injective Protocol, hız, güvenlik ve likiditeye odaklanarak bir DEX üzerindeki merkezi bir borsanın tüm özelliklerini sağlamayı amaçlamaktadır.

 Injective Protocol Yatırımcıları Zengin Edebilir

Armstrong, kullanıcıların birden çok blok zincirinde çok çeşitli kripto varlıklarının ticaretini yapmasını sağlayan platformun birlikte çalışabilirlik özelliği ile beslenen, Enjeksiyon Protokolü’nün artan DEX talebinden yararlanmaya hazır olduğunu vurguluyor.

Kripto analisti, Injective Protocol yerel varlığı INJ’e gelince, bunun ağda birden fazla amaca hizmet ettiğini söylüyor.

Fiyat potansiyeli açısından Armstrong, birlikte çalışabilir yeni nesil DEX’in 16 dolarlık mevcut fiyatından %525 oranında yükselişe geçebileceğine inandığını ifade ediyor. Armstrong’a göre INJ yakın zamanda 100 doları kesinlikle görecek.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Elon Musk, Kripto Yatırımcılarına Tavsiyeler Verdi

Sonraki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi 10/02/2021

İlgili Haberler