AMEPAY’den 450 Milyon Token’lık Özel Satış!

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Aylarca süren araştırma, analiz ve sıkı çalışmalardan sonra AMEPAY nihayet kendi ağının gelecekteki birincil para birimi olan AME Token’ı piyasaya sürdü. Gelecek vaat eden son teknolojisi ve uygun fiyatı nedeniyle birinci aşama için tasarlanan token’ların %13’ünden fazlası halihazırda satıldı.

AME Token Nedir?

AME token, Ethereum tabanlı ERC-20 protokolü üzerine inşa edilen ve AMEPAY tarafından geliştirilen en yeni kripto para birimidir. Şirket bu token’ı ağında gerçekleştirilen tüm ödemeler ve işlemler için kullanmak istiyor.

31 Ekim’e kadar BTC, ETH, XRP veya geleneksel para birimleriyle satın alınabilir ve satın alma işleminde size %100’e varan bonus sağlayabilir.

AMEPAY’in Token’ı, kullanıcılarının ödeme yapmasına, bunu geleneksel para veya kripto ile değiştirmesine ve hatta dünya çapında işlem yapmasına izin veren çeşitli uygulamalara sahiptir. Üstelik proje aynı zamanda bir geri ödeme sistemi de sunuyor.

AME token’ın değeri 0,02 USD ve toplam token arzı 1,5 milyar olup, bunun %30’u kullanıcılar için farklı ödüller için kullanılacak.

AME Token Neden Bu Kadar Özel?

AME token’ı, AMEPAY tarafından oluşturulan ve kripto para birimi ödemelerini daha az karmaşık ve daha ucuz hale getirmeyi amaçlayan umut verici bir stratejinin parçasıdır. AMEPAY Wallet ve AMEPAY Merchant ile birlikte bu token’lar kolaylıkla istenen para birimine anında dönüştürülebilir. Böylece para biriminizin değişen değeri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bu işlemlerin tam olarak nasıl gerçekleşeceğini görmek istiyorsanız, AMEPAY’in gerçek hayatta bir demo ürün sunan özel bir video hazırladığını belirtmekte fayda var.

Şirket, kripto para birimlerini aynı zamanda giderek daha popüler ve kullanışlı hale getirmeyi planlıyor. Bu nedenle şirketin etkinliği dijital paranın en alakalı kısmına, yani kullanıcılar ve işletmeler arasındaki ilişkiye odaklanıyor.

Bir şeyler satın almak için paraya ihtiyacınız var, değil mi? Bu nedenle, en sevdiğiniz mağazalardan veya restoranlardan daha fazlasının kripto para birimini kabul etmesi harika olmaz mıydı?

AMEPAY halihazırda 8 ülkeden 1.500’den fazla işletme ağına sahiptir. Ancak işletmeler için hazırlanan online ödeme ağı gibi çok sayıda avantaj sebebiyle bu rakamın yakın zamanda 1 milyona ulaşması hedefleniyor. Bu sayede işletmeler mağazalarını kolayca dijitalleştirebilir ve aldıkları para birimlerini istedikleri şekilde dönüştürebilirler.

Kısacası en sevdiğiniz restoran kripto ile çalışmasa bile menüde gördüğünüz lezzetli dondurmayı almak için AME Token’ı kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kullanıcılar, kullandıkları özelliğe bağlı olarak birçok başka avantajdan da yararlanabilirler:

  • AME Token ile işlem yaparak, insanlar teşvik programı aracılığıyla ödül alabilir.
  • AMEPAY Cüzdan, Web’den Android’e kadar farklı platformlarda satışa sunulacak,
  • Aynı cüzdan, kolay likidite sağlayacak, P2P fon transferlerine izin verecek ve hatta kağıt cüzdan kodları oluşturacak.

Neden AMEPAY?

AMEPAY’e yatırım yapmak, daha iyi bir geleceğe yatırım yapmak olarak nitelendriliyor. PoS yazılım ve donanım çözümleri sağlamada 8 yıllık deneyime sahip olan AMEPAY ekibi, Blockchain teknolojisinin sunduğu büyük avantajları gördü ve vakit kaybetmeden bunun üzerinde çalışmaya başladı.

İnsanlara, devlet veya banka faaliyetlerine bağlı olmayan, insanların kimliğini ve dolayısıyla insanların gelirini koruyabilen çözümler sunmak bir hayalin gerçekleşmesiydi. AMEPAY bu hayali gerçekleştirmenin yanı sıra kriptoyu çok daha uygun fiyatlı ve anlaşılması kolay hale getirerek bu alanı geliştirmeye devam ediyor.

AMEPAY’in faaliyetleri sadece teknik değil. İşletmelerle konuşurken ikna edici olabilmeleri için büyük iş bilgisi, özellikle müzakere teknikleri gerektiriyor. AMEPAY’in kripto kullanıcı sayısını sadece bir yılda bir milyona çıkarmayı hedeflediğini hatırlatmakta da fayda var.

Bu idealist bir hayal gibi görünebilir. Ancak AMEPAY’in düşüncelerine göre büyük hedefler olmadan hayattaki en iyi şeyleri başaramazsınız. AMEPAY, büyük cesareti ve iyimserliği olduğunu ve tam olarak buna ihtiyaç duyduklarını dile getiriyor.

AMEPAY ile ilgili güncellemeler sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: amepay.io

LinkedIn: linkedin.com

Facebook: facebook.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Total
1
Shares
1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

10 Yıldır Hareket Etmeyen Bitcoin’ler (BTC) Harekete Geçti

Sonraki Haber

Ünlü CEO: Bitcoin’de (BTC) Bu Fırsatı Kaçırmayın!

İlgili Haberler