AMC ve BitPay’den Shiba Inu (SHIB) Hamlesi 

İlayda Peker

SHIB ödemesini kabul etme düşünceleri olan AMC Theatres CEO’su Adam Aron, çevrimiçi kripto ödeme devi BitPay’in Shiba Inu için destek sunmaya karar verdiğini duyurdu.

BitPay Shiba’yı Kabul Edecek

SHIB‘yi ana platformunda listelemek için Aron, BitPay‘den bu adımı atmasını yapmasını istedi, böylece AMC Tiyatroları sinema biletleri ve ürünler için SHIB ödemelerini kabul etmeye başlayabilir. Daha da ileri gitmek gerekirse, bu hamle ile AMC Theatres, Shiba Inu’yu kabul eden ilk BitPay müşterisi olacak.

Aron haberi bugün Twitter’da açıkladı ve bu durum Twitter topluluğundan büyük ilgi topladı. Ayrıca sadece Shiba Inu destekçilerinin değil tüm kripto ekosisteminin haberden memnun olduğu görülüyor.

AMC ve Shiba Inu Desteği

Birçok yönden, Shiba Army ve kripto apes, BitPay SHIB’yi listelerse, çok sayıda işletme ve müşteriyi büyük ölçüde çekeceğine inanıyor. Diğerleri de bu sefer Shiba Inu’nun benimsenmesinin pazarda katlanarak artacağını düşünüyor.

Bu haber Shiba topluluğu için önemli bir hamle olarak nitelendirilirken Gemini borsası CEO’su Tyler Winklevoss da Aron’un paylaşımı dolayısıyla duyduğu heyecanı dile getirdi. Winklevoss mem kripto para biriminin, genel kripto para topluluğunda gerçekten heyecan uyandırdığını görmekten mutluluk duyduğunu dile getiriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paralarda Yaşanan Son Düşüş Kışın Geldiğinin Habercisi Mi?

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Neden Düşüyor? Kritik Seviyeler Neler?

İlgili Haberler