Altcoin’lerde Dikkat Çekici Hareketler ve Fiyat Analizleri

Bitcoin Haber

Bitcoin rallisi devam ederken popüler altcoinler önemli kazanımlar elde etti, bazıları fiyatlarını ikiye katladı. SOL Coin gibi altcoinlerde parabolik ralliler bile gözlendi. Peki, AVAX, XRP ve RNDR Coin için mevcut tahminler ne yönde? Önümüzdeki günlerde fiyat artışları bekleyebilir miyiz? Önemli seviyeler ve mevcut duruma bir göz atalım.

Beş hafta süren yeşil mum serisinin ardından AVAX ilk kırmızı mumunu gördü ve 24 Kasım’da önemli bir açılış öncesi $21.87 seviyesindeydi. Önceki büyük açılışlarda yaşanan kayıplar göz önüne alındığında, yatırımcıların kar realizasyonuna gitmesi bekleniyor. Olası bir düşüş senaryosunda $20.6 bölgesi önemli olup, fiyat bu seviyenin altında kalırsa $19.9 ile $16 arasında yeni bir dip oluşabilir. Bitcoin fiyatındaki hareketler de AVAX için belirleyici olacak ve kripto para kralı $38,000 veya $36,000’ı aşarsa AVAX için daha büyük bir hareketin kapılarını açabilir. En iyimser tahmin, AVAX Coin’in $23.74 üzerindeki kapanışlarla $30 hedefleyebileceğini öne sürüyor.

XRP fiyatı yükseliş trendinin ilk dalgasına girdi ve beklenen hareketi gerçekleştirdi. Ancak, kanalın direnç çizgisinden kar realizasyonu nedeniyle geri çekildi ve şimdi $0.46 destek bölgesinde ikinci denemede daha düşük bir zirve yaparak desteğe geri dönüyor. Büyük bir sürpriz olmazsa, fiyatın yaklaşık $0.58 civarında seyredebileceği görülüyor. 13 Kasım haftasındaki mumun uzun kuyruğu bu hafta dolduruluyor, bu da yatırımcılar arasında yükseliş inancının zayıfladığına işaret ediyor. $0.93 hedefine ulaşmak için $0.65 arz bölgesinin geri kazanılması ve $0.75 engelinin test edilmesi gerekiyor. BTC’nin mevcut durumu devam eder ve XRP Coin’in pozitif ayrışmasını sağlayacak herhangi bir haber görmeme durumunda, kar realizasyonu güçlenebilir.

RNDR Coin, 2023’te popülerliğini artıran ve dikkat çeken altcoinlerden biri haline geldi. Yapay zeka ve GPU ihtiyacı nedeniyle olumlu ayrışmayı destekleyen duyuru ve haberlerle, yılın başından beri token fiyatını artırmak için takımın çabalarına dikkat çekiyoruz. Fiyat, 2023 boyunca yaklaşık %800’lik bir artış yaşadı ve şu anda $3.8 direnç bölgesi etrafında konsolide oluyor. RNDR Coin, $3.3 desteğini koruyabilirse, bu bölgeyi bir kez daha aşacak gücü toplayabilir. Sonraki hedefler $4.3 ve $5.7 olabilir.

Yatırımcılar kripto para birimlerinin yüksek volatilitesi ve ilişkili riskleri konusunda bilinçli olmalı ve herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Tahminler: Analistler Ne Diyor?

Sonraki Haber

Türkiye’de Kripto Para Düzenlemeleri Yolda

İlgili Haberler