Altcoin’ler Yükseliyor: Bitcoin (BTC) Yatırımcıları Sıkıldı Mı?

İlayda Peker

Bitcoin (BTC) fiyatı yaklaşık bir haftadır 850 dolarlık bir aralıkta hareket ediyor. Ancak son zamanlarda fiyatın günlük olarak yükseliş eğiliminde olduğunu görüyoruz. Buna rağmen 11.000 dolar lider kripto para birimi için önemli bir direnç seviyesi olarak varlığını koruyor. Ama bu noktada kripto para piyasası için pozitif bir durum var: Altcoin’ler son haftalarda kaybettikleri değerleri geri kazanıyor.

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin CME opsiyonlarında çok büyük bir kayıp vermeden kapanışı yapmayı başardı. Dolayısıyla analistler bu noktada Bitcoin’in güç kazanabileceğini ve 11.000 dolarlık ağır direncin kırılabileceğini düşünüyor.

Haftalık zaman dilimine bakıldığında ise 10.000 ile 10.500 dolar aralığında güçlü bir destek olduğu görülüyor. analistlerin açıklamalarına göre boğalar 10.000 dolar altında satın alımlar yaptı ve 10.000 dolarlık psikolojik seviyesinin bir yükseliş için zemin hazırlayabileceği düşünülüyor.

Bununla birlikte grafiklere göre 11.000 ile 11.200 dolar aralığı oldukça zor aşılacak bir bölge durumunda bulunuyor. Analistlere göre de yatırımcılar bu noktada riskten kaçınarak 12.000 dolarlık seviyenin aşılmasını bekliyor olabilir.

Altcoin Fiyatları

Grafiklere göre Bitcoin fiyatı konsolide olmaya ve 11.000 dolar için mücadele etmeye devam ederken altcoin’lerin bazılarına kayıplar geri kazanılmaya başladı. Polkadot (DOT) %4.99, OMG Network (OMG) %25.18 ve Maker (MKR) %6.09 artış sergiledi.

Bunların yanında genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 343,7 milyar dolar ve Bitcoin’in hakimiyet endeksi şu anda% 57,5 seviyesinde.Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bu Token’a Dikkat: Popüler Altcoin Yeni Rekora Mı Hazırlanıyor?

Sonraki Haber

Dolar Geri Adım Attı: Şimdi Bitcoin’in Zamanı!

İlgili Haberler