Altcoin Sherpa: Solana ve Chainlink’te Yükseliş Beklentisi

Bitcoin Haber

Ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa, birçok altcoinin önemli kazanımlar yaşadığı mevcut dönemi bir mini altcoin sezonu olarak nitelendiriyor. Analist, geçtiğimiz ay %150’den fazla değer kazanan Solana’nın (SOL) yukarı yönlü trendini sürdüreceğini ve %30’dan fazla ek bir artış bekliyor. Ayrıca, Blockchain oracle Chainlink (LINK) için de %30’a kadar bir yükseliş öngörüyor.

Sosyal medya platformu X’te (eski adıyla Twitter) hesabından açıklamalarda bulunan deneyimli analist, bazı altcoinler için Kasım ayı sonuna kadar bir yükseliş beklentisi içinde olduğunu paylaştı. Analist, “Şu anda iyi bir mini altcoin sezonundayız ve bunu görmekten hoşlanıyorum. Aralık’ta hafif bir konsolidasyon, ardından Ocak’ta büyük bir sıçrama bekliyorum. Ethereum (ETH), Bitcoin’in (BTC) performansına yetişmeli ve orada ölçeklendirme başlamalı” ifadelerini kullandı.

Altcoin Sherpa, Ethereum’un güçlü rakiplerinden biri olarak kabul edilen Solana’nın (SOL) mevcut değerinin %30 üzerinde daha fazla artış görmesini beklediğini belirtti. Geçtiğimiz ay %150’den fazla popülerlik kazanan Solana’nın yükselişinin devam etmesini bekleyen analist, “SOL inanılmaz hareketler yapıyor ve henüz FTX’in kontrol ettiği SOL arzının piyasaya girişinin bir işareti yok. Haftalık zaman diliminde fiyat 50 doların üzerinde kapanırsa, bir sonraki bölge olarak bilinen 75 dolara kadar engel yok. Aksini görene kadar Solana’da bir yükseliş beklemeye devam edeceğim” dedi.

Solana’nın ardından Altcoin Sherpa, 15 Ekim’den bu yana %110’dan fazla artış gösteren Chainlink’in LINK’ine odaklandı ve altcoinin mevcut değerden yaklaşık %30 daha fazla artış yaşamasını beklediğini ifade etti. Analist, “Dürüst olmak gerekirse, bunun 18-20 dolarla sınırlı kalacağını düşünmüyorum. Bundan sonra küçük bir düşüş olabilir, ancak hala çok daha yüksek hedefler bekliyorum. Birçoğumuz LINK’i 500 günlük konsolidasyon döneminde satın alabilirdi ve alım satımla uğraşmak yerine tutarak daha çok para kazanabilirdik” şeklinde konuştu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana Fiyatında Yükseliş Trendi ve Piyasa Beklentileri

Sonraki Haber

Hedera Hashgraph: Yeni Nesil Blokzinciri ve HBAR Coin’in Yükselişi

İlgili Haberler