Altcoin CYBER, Yatırımcılarına Büyük Kazançlar Sunuyor

Bitcoin Haber

CYBER, genellikle ayı piyasalarında bile pozitif ayrışma gösteren altcoinlerden biri. 15 Ağustos’ta Binance borsasında işleme açıldıktan sonra genel piyasa satışlarıyla düşüş yaşasa da, şimdi durum tersine dönüyor. Web3 sosyal ağı CyberConnect’in CYBER tokenı, geçtiğimiz hafta iki katından fazla arttı ve son 24 saatte 225 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaştı.

Bununla birlikte, CyberConnect konusunda yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. Fiyatın yükseldiği bu dönemde, hızlı bir düşüş yaşanabileceği uyarısı yapılıyor. CyberConnect, blockchain üzerinde dijital kimlik ve içerik üretimi gibi uygulamaların geliştirilmesine olanak sağlıyor.

Son haftalık mumda %355 kazanç gösteren CYBER Coin, Binance borsasının desteklediği altcoinlerden biri. 29 Ağustos’ta başlayan yükselişi, Grayscale kararının açıklanmasının ardından daha da hızlandı. Bu durum, büyük bir talep dalgası oluşturdu.

Asya piyasalarından gelen aşırı taleple fiyatın yükselmeye devam ettiği görülüyor. Ancak kısa vadede 10,68 ve 8,6 dolar bölgeleri kritik. Eğer kar satışları başlarsa, 16,2 dolarlık zirvenin ardından yeni bir dip görülebileceği belirtiliyor. Bu nedenle yatırımcıların, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olması gerekiyor. Kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeliler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paraların Durumu: Bitcoin, Dogecoin, Solana ve MATIC Coin Yorumları

Sonraki Haber

Uniswap (UNI) Coin: Düşüş Senaryosunda Beklenen Fiyatlar

İlgili Haberler