Algoritmik İşlem Araçlarına 1 Milyar Dolardan Fazla Harcandı

İlayda Peker

New York merkezli ticaret yazılımı sağlayıcısı olan CoinRoutes Pazartesi günü yaptığı açıklamada, şirketin 2019 boyunca platformunda akışta 1 milyar dolardan fazla dijital varlık gördüğünü dile getirdi.

Algoritmik İşlem Araçları

Kripto para birimleri için algoritmik işlem araçları geliştiren firma, yıl başından bu yana müşterileri adına 120’den fazla kripto para birimi çiftinde 21.000’den fazla benzersiz emir işlediğini söyledi. Kripto para işlemlerinin olabilecek en iyi şekilde yürütülmesini sağlamak için emir yönlendirme teknolojisi sağlayan platform, bir yıl içinde 500.000’den fazla emri 18 farklı kripto para piyasasına yönlendirdiğini belirtti.

CoinRoutes, bu yılın başlarında 3 milyon dolar fon topladı ve kripto para komisyonculuğu yapan Bitcoin Suisse‘in ABD merkezli biriminde “büyük bir topluluğu” satın aldığını duyurdu. Bitcoin Suisse başkanı Niklas Nikolajsen, bahsi geçen anlaşmanın bir parçası olarak CoinRoutes yönetim kuruluna katıldı.

Kripto İşlem Araçları

Bilindiği gibi işlem araçları kripto para birimi piyasalarında yatırımcıların oldukça fazla işine yarıyor.

Bu araçlardan biri olan grafikler yatırımcıların, önceki dönem hareketlerine bakarak ilerisi için pozisyon almalarına yardımcı oluyor. Bunun yanında yine işlem araçlarından olan emir defterleri, borsada yapılan bütün işlemleri görmenizi sağlar.

Bu gibi araçları sunan borsalar aracılığıyla kullanıcılar hem işlem çiftlerine hem yatırım stratejilerine ulaşabilir. Dolayısıyla yatırımcılar piyasaya yeni girmiş olsalar bile bu araçlar sayesinde kolaylıkla yatırım işlemlerini gerçekleştirebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH/USD Teknik Analizi, Ethereum Fiyat Tahmini

Sonraki Haber

Bankalar Ve Teknoloji Altın 10 Yılını Mı Yaşıyor?

İlgili Haberler