Adidas İle Ortaklığın Akabinde Sandbox (SAND) Rekora Doymuyor

Mert Bahçe

Sandbox, önümüzdeki hafta ilk play-to-earn alpha testinin lansmanını hazırlarken, dünyaca ünlü marka Adidas ile önemli bir anlaşma duyurdu. SAND fiyatı %40’ın üzerinde artışla 5.68 dolara dokunmayı başardı.

Adidas Metaverse Ekosistemine Adım Atıyor

Sandbox hali hazırda Atari, The Smurfs, Animoca Brands ve The Walking Dead gibi çeşitli teknoloji ve eğlence şirketleriyle ortaklık anlaşması yapmış durumdaydı. Dünyaca ünlü marka Adidas ile The Sandbox arasındaki anlaşma duyurusunun akabinde büyük coşku ve heyecan yaşandı.

Metaverse kavramı, Facebook’un adımı ile gündeme oturmuştu. The Sandbox, metaverse tabanlı kripto paralar arasında son 30 günde muazzam bir boğa koşusu kaydetti. SAND fiyatı, %500’lük artış görmeyi başardı. Sadece bir ay önce SAND fiyatı 0.80 dolardan işlem görüyordu.

Adidas’ın ekosisteme katılması ile %40’ın üzerinde artış kaydeden SAND, düşüş trendi takip eden piyasada yükselenler arasında yer alıyor. Bununla birlikte Sandbox alpha test, 29 kasım tarihinde planlandı. Yalnızca Alpha Pass NFT’ye sahip olanlar katılımları karşılığında 1000 SAND’a kadar kripto para kazanabilecek. Ekip, bunları arazi sahiplerine ve sosyal medya kampanyaları aracılığıyla dağıtacak.

Sandbox Alpha, Alpha Pass NFT sahiplerinin 3 hafta boyunca her gün yeni bir kilidin açılmasıyla 18 farklı oyun deneyimi yaşamasına imkan tanıyacak. Alpha test 29 Kasım ila 20 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sandbox’ta Arazi Değerleri Yükseliyor

SAND fiyatının yükselişi, The Sandbox’taki arazi değerlerini de artırdı. Satış etkinlikleri sırasında en ucuz arsa 1011 SAND fiyatı etiketini taşıdı. Bu da yaklaşan satıştaki bir arazinin en az 5.000 dolara mal olacağı anlamına geliyor. Ayrıca ikincil piyasa fiyatları da önemli derecede yükseldi. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en ucuz arazi 14.000 dolar civarında fiyatlanıyor.

Yüksek fiyata rağmen The Sandboc işlem hacmi son 24 saatte %15 artarak 9.2 milyon dolara ulaştı. Haftalık bazda ise NFT alım satımında 55.6 milyon dolardan fazla görünüyorTotal
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

2022 Başında Bu 4 Altcoin 25 Kat Artış Yaşayabilir!

Sonraki Haber

Büyük Artış Potansiyeline Sahip 6 Metaverse Coin’i!

İlgili Haberler