ADABoy, Binance Smart Chain’de Yüksek Oranlı ADA Ödüllerini Tanıttı

İlayda Peker

ADABoy Token, kullanıcılar için yüksek ADA ödülleri sunmak amacı ile Binance Smart Chain’de piyasaya sürüldü. ADABoy, gelişmiş ekosistemlerinin bir parçası olarak CryptoMatch’i yaratırken ‘Tinder of Crypto’ yaklaşımlarını duyurmaktan da gurur duyduklarını dile getiri. ADA başarısının üzerine inşa edilen ve özünde ince ayarlanmış bir sözleşme ile desteklenen ADABoy, ADA kripto para biriminde kullanıcılarını büyük oranda ödüllendiren bir yield token olarak nitelendiriliyor.

CryptoMatch, kullanıcıların bir kripto para birimi yatırımında aradıkları özellikleri bulmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Tıpkı Tinder gibi kripto para proejeleri ile yatırımcıları eşleştirmeyi hedefliyor.

ADABoy kurucuları, güçlü bir ekibe ve kanıtlanmış bir stratejiye sahip olmanın projelerinin başarısı için temel olduğunu ifade ediyorlar.

ADABoy Yardımcı Program Token’ı

ADBoy, Binance Smart Chain’deki herhangi bir projede karşılaşılan en yüksek ADA ödüllerinden birini vererek, sahiplerini bir pasif gelirle doğrudan ödüllendiriyor. Kripto meraklıları ve yatırımcılarının bir araya geldikleri bir topluluk oluşturarak ilk günden itibaren güven veren bir ürün sunmayı hedefliyorlar.

Öte yandan ADABoy, ADA’da sahiplerini ödüllendiren sorunsuz bir yield token’ı olarak tanımlanıyor. ADABoy, ADABoy ekosisteminin yerel hizmet token’ıdır ve platformdaki işlem faaliyetlerinin temelini oluşturur. ADABoy, çok düşük işlem ücretleri kullanan Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş RFI token tabanlı bir projedir. Statik yansımalar yoluyla sahiplerini ADA token’ları (BEP20) ile ödüllendiriyorlar.

Yapılan açıklamalra göre %11 alım ücreti ve %12 satış ücretinin %4’ü ADABoy token’larına sahip olanlar arasında yüzde bazında yeniden dağıtılıyor. Böylece kullanıcıların yıllık olarak %424’ün üzerinde kazanç elde edebilecekleri ve ADA ödüllerini yeniden yatırırlarsa, bu miktarın neredeyse %3,700’e yükselebileceği ifade ediliyor.

CryptoMatch

Eskiden FDOGE olarak bilinen ADAboy, Cardano kullanıcıları için kripto para birimi ve blok zinciri alanında yeni bir projedir. Ekibin odak noktası, güvenli bir şekilde pasif bir gelir elde etme fırsatı ile anlamlı bağlantılar yoluyla kripto para birimi endüstrisine daha fazla insanı çekmek olarak değerlendiriliyor. Yapılan açıklamalara göre ADABoy’un CryptoMatch yönü, tanışma uygulamalarını kullanmaktan çok da farklı değil. Bununla birlikte kullanıcılar insanlarla değil, kripto projeleri ile eşleşiyorlar.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre ADABoy ekibi, CryptoMatch aracılığıyla erişilebilir hale getirilen tüm yeni projeler için zorlu bir inceleme süreci yürütüyor.

İnovasyon ve Gelecek

ADABoy ekibi, inovasyona yönelik bir bakış açısıyla ve en son teknolojiye oldukça benzersiz bir platformun temelini attıklarını ifade ediyor. Etkileyici bir yol haritası için temel oluşturmanın yanı sıra, agresif bir pazarlama baskısı yoluyla tokenları çok sayıda kripto para listeleme sitesinde listeleniyor.

Projeye daha fazla görünürlük kazandırmak amacıyla, yatırımcılara rahatlık sağlayan çok sayıda AMA gerçekleştirilmiştir. Ayrıca ADABoy, kullanım durumlarını genişletmek için çalışacaklarının da altını çiziyor. Yapılan açıklamalara göre ADABoy için güçlü bir marka ve pazarlama aracı yaratarak kendi mağazalarını açacaklar.

Staking işlevselliği konusunda daha fazla gelişme ve Ethereum ve Cardano ağlarında zincirler arası fikir ve çözümler sunma projenin gelecek planları arasında yer alıyor.

TwitterTelegramInstagramFacebookRedditYouTube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Analist: ETH, BTC Karşısında Güç Kazanıyor!

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB), Önde Gelen Seyahat Acentesinde Ödeme Yöntemi Oldu

İlgili Haberler