ADA, SAND ve 2 Altcoin İçin Balina Faaliyeti Patladı: Santiment

Bitcoin Haber

Kripto analiz firması Santiment’e göre şu anda Cardano (ADA) ve The Sandbox (SAND) için balina aktivitesi artıyor. Santiment yeni bir analizinde Cardano’nun Şubat ayının başından bu yana balina adreslerinden “büyük ilgi” gördüğünü belirtiyor.

Balina İlgisi

Analiz firması balina işlemlerini 100.000 $’dan büyük işlemler olarak görüyor:

Cardano için verilerdeki beş günlük anomali boşluğuna aldırmayın. Varlığın Şubat ayından bu yana neler yaptığına bir göz atın. Açıkça görülüyor ki büyük bir artış balinaların bu seviyedeki ilgisine işaret ediyor.

Ethereum (ETH) rakibinin yerel varlığı ADA, yazı yazıldığı sırada 0,39 $ değerinde. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %3’ten fazla değer kaybetti ancak geçtiğimiz ay içinde %3’ten fazla değer kazandı.

ADA, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 $’dan %87’den fazla düşüşte.

Santiment’e göre Pazar günü, bir metaverse altcoin olan The Sandbox, son üç aydaki balina işlemlerinde üçüncü en büyük artışı gördü.

SAND ve Diğer 2 Altcoin

Analiz firması, balina aktivitesindeki artışın, projenin yerel varlığı SAND’ın da fiyatı artarken gerçekleşmesi nedeniyle, “en azından kısa vadeli bir düzeltme olasılığını artırdığını” belirtiyor:

Sandbox kendi başına oldukça iyi bir dönem geçirdi. Hex’in sahip olduğu kapasite kadar değil. Ancak başları oldukça döndürüyor. Dün, son 3 aydaki en yüksek üçüncü balina artışıydı. Ve fiyatlar hızla yükselirken geldi. Bu da en azından kısa vadeli bir düzeltme olasılığını artırıyor.

SAND bu yazının yazıldığı sırada 0,783 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 43. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %6’dan fazla ve son bir ay içinde %3,5’ten fazla değer kaybetti. SAND, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,783$’dan %90’dan fazla düşüşte.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FLOKI, Binance’in Listesinde BTC ve SHIB’yi Geride Bıraktı!

Sonraki Haber

“ABD Kripto Düzenlemesi ‘Kapalı Kapılar Ardında’ Gerçekleşiyor”

İlgili Haberler