Acardex, Erken Yatırımcılar İçin Ön Satışını Başlatıyor!

İlayda Peker

Acardex, Cardano testnet’te Acardex staking platformunun başarılı bir beta sürümünü duyurdu. Bu hamlenin sona taşınması için sürekli çalışırken platforma destek sağlayan kullanıcılarına ise teşekkür ettiklerini ifade ediyorlar.

Acardex, ADA sahiplerinin tokenlerini stake etmelerine ve her 5 günde bir Cardano ile ödüllendirilmelerine olanak tanıyan Cardano ekosistemini kullanıyor. Açıklamalara göre Acardex laboratuvarları, kullanıcıların ADA’larını harcamadan ACX tokenlarını kazanabilecekleri yeni bir mekanizma geliştirmek için bu yöntemi kullandı.

Acardex ISPO, yatırımcıları Cardano tokenlarını stake etmeye ve ödül olarak ACX tokenları kazanmaya teşvik ederken aynı zamanda Cardano ağının merkezsizleşmesine yardımcı olma görevinde olduklarını ifade ediyor.

Yatırımcılar Acardex token satış sayfasından ACC token satın alıp tutabilecekleri için Acardex ayrıca ACX token ön satışını başlattı.

Acardex Staking Platformu

Acardex, topluluk odaklı merkezi olmayan bir borsa, launchpad ve staking platformu geliştirmek amacı güden bir Cardano (ADA) projesi. ACX token’larını stake eden ve elinde tutan kullanıcılar, favori projelerine oy verme hakkına sahip olacaklar. Bir kullanıcının elinde ne kadar ACX tokenı varsa, oy oranı da o kadar fazla olacak. ACX tokenı, Acardex’in yardımcı tokenı ve Acardex ekosisteminde kullanılacak. Acardex, token ön satışı tamamlanır tamamlanmaz önümüzdeki günlerde Tier one borsasında listelenmeye hazırlanıyor.

ACX Token Kullanım Durumları

  • Staking: Staking başladığında ACX token sahipleri, stake edilen varlıklarda %25’e varan ek getiri elde etmek için stake platformunu kullanabilirler. Tahsis edilen ACX miktarı, sağlanan payın büyüklüğünü belirler ve ödüller her döngüden sonra ödenir.
  • Likidite Madenciliği Programı: ACX tutarken, DEX’teki projelere likidite sağlamayı ve likidite ücretlerinin bir yüzdesini almayı seçebilirsiniz.
  • Platform Ücretlerinin Ödenmesi
  • Yönetim
  • Stake ve Yield Farming

Acardex (ACXP) ISPO Havuzunda Nasıl Stake Yapılır?

Daedalus veya Yoroi cüzdanlarını kullanmak, ADA sahiplerinin, stake ödülleri karşılığında varlıklarını bir hisse havuzuna devretmelerine olanak tanır. Yapılan açıklamalara göre kullanıcıların Acardex hisse havuzlarına yetki vermesi yeterli. Karşılığında, stake edilen ADA miktarına ve stake süresine bağlı olarak ACX tokenları ile ödüllendirilecekler.

ACX tokenı, Acardex ekosisteminin merkezinde yer alan yardımcı program tokenı olara tanımlanıyor. Acardex ekibi ACX token ön satışını duyurdu. Ön satıştan ACX token satın almak için bu linki kullanabilirsiniz.

Acardex Hakkında

Acardex, Cardano ekosisteminde bir launchpad, merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve Staking hizmeti veren bir DeFi geliştirme projesi olarak tanımlanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Piyasada Son Durum: Bitcoin ve Altcoin’ler Yeşillendi

Sonraki Haber

Shiba Inu Kullanım Durumu Artıyor! SHIB’de Neler Oluyor?

İlgili Haberler