ABI Game Studio Destekli ABI Galaverse Şubat 2022 Lansmanına Hazırlanıyor

İlayda Peker

Şubat 2022’de Blockchain/NFT oyunları için bir platform olan ABI Galaverse piyasaya sürülecek. ABI Galaverse, ABI Game Studio tarafından destekleniyor ve dünya çapındaki geliştiriciler için bir dizi yeni GameFI geliştirme fırsatı sunması bekleniyor.

Blockchain Oyunları İçin ABI Galaverse Platformu

2021 – 2022’de Blockchain/NFT oyun endüstrisi, toplam on milyarlarca ABD Doları değerinde büyüme yaşıyor ve gelecekteki gelişim trendini yeniden şekillendirerek dünya çapında milyonlarca programcı için değerli fırsatlar sunuyor.

Bu trendin ardından Google Play ve App Store’da 2 milyardan fazla indirilen ABI Game Studio, ABI Galaverse adlı Blockchain/NFT oyununa adanmış ekosistemi başlatmak için önemli bir karar aldı.

Galaxy Attack Revolution, New York’taki Time Square’de tanıtılan ABI Galaverse ekosisteminde çalışan ilk oyun olarak tanımlanıyor.

Blockchain teknolojisine dayanan ABI Galaverse Ecosystem, kullanıcıların NFT öğelerini alıp satabilecekleri ve oyun envanterine sorunsuz entegrasyonun sağlanabileceği merkezi olmayan bir borsa olan tamamen entegre bir pazaryerine sahip.

ABI Galaverse kullanıcılarına şu avantajları sunduğunu ifade ediyor:

  • Sürdürülebilirlik: Yapılan açıklamalara göre ABI Galaverse, bu platformdaki hizmetlerin sürekliliğini sağlayan sağlam bir sistem üzerine kuruldu.
  • Senkronizasyon: ABI Galaverse’deki NFT/Blockchain oyunlarının özellikleri var ve dijital varlıklar birbirleriyle senkronize ve değiştirilebilir.
  • Açıklık: ABI Galaverse, Oyun geliştirme topluluğunun bu platformda NFT/Blockchain oyunlarının geliştirilmesine katılmasını sağlar.
  • Benzer ekonomik sistem: ABI Galaverse, oyunculara küresel pazarda finansal kazanç arayışlarında yardımcı olur.
  • Desteklenebilirlik: NFT/Blockchain oyunlarının geliştirilmesi için spesifikasyonu ve ekosistemi destekleyebilirsiniz.

Öte yandan ABI Galaverse’deki ABI Token, BEP-20 uyumlu bir token’dır, yani kullanıcılar bunu bir BSC Ağı kullanarak gönderip alabilir. ABI Galaverse, oyunlarla entegre olacak şekilde tasarlandı. Dolayısıyla herhangi bir kullanıcı, ABI ekosistemiyle etkileşim kurmak için ABI Token’ı kullanabilir.

Bu ekosisteme katılan geliştiricileri desteklemek için ABI Galaverse, Blockchain/NFT oyunları geliştirmek için SDK’lar da sağlıyor. Ayrıca ABI Galaverse, tüm akıllı sözleşme geliştirme ve backend güvenliği için bir Blockchain denetim ortağı olarak Verichains’i seçti.

ABI Galaverse CEO’su Bay Chinh Do, “ABI Galaverse, deneyimli Blockchain programcıları ile bir yıl boyunca hazırlandı ve kendi Blockchain departmanına sahip olacak” sözlerini kullanıyor. ABI Game Studio ayrıca ABI Galaverse için kapsamlı destek sağlayacaklarını da ifade ediyor.

Galaxy Attack Revolution

Lansman etkinliği sırasında ABI Galaverse, ABI Galaverse ekosistemindeki ilk NFT oyunu olan Galaxy Attack Revolution‘ı (GAR) da tanıttı. GAR, esnek oyun modları ve oyuncuların eğlendirilmesine ve değerli oyun içi ödüller bulmasına yardımcı olan birçok NFT ürünü varyasyonu ile oyuncuların uzaydaki savaşlara katılmalarına olanak tanıyor

Blockchain teknolojisi ve NFT’ler yalnızca son birkaç yıldır dikkat çekiyor. Ethereum (ETH), Binance Chain (BNB) ve Solana gibi blok zinciri platformları, başarıyla geliştirilen binlerce Dapp ile büyük bir büyüme kaydetti.

Bir blok zinciri platformunun geliştirilmesine katılan ancak oyun segmentindeki güçlü yönlerine odaklanan ABI Galaverse, gelişme için büyük bir potansiyele sahip ve dünyadaki Blockchain/NFT oyun programcıları için birçok adil geliştirme fırsatı sunan bir platform olarak görülüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Yeniden Düşüşte: Analizler BTC İçin Ne Diyor?

Sonraki Haber

Popüler CEO’dan Önemli Açıklama: Kriptolar Bunu Yapmak İçin En İyi Yer!

İlgili Haberler