3. Çeyreğini Tamamlayan TiFi, En İyi BSC Projeleri Arasında Yer Alıyor

İlayda Peker

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve işlem platformu ve bir Merkezi Olmayan Borsa Sistemini içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans ekosistemi inşa ediyor. Platform, yapılan açıklamalara göre ekosistem, lansmanından sadece birkaç ay sonra birkaç dönüm noktasına ulaştı ve BSC blok zincirindeki en iyi projelerden biri haline geldi.

Başarısının arkasındaki iki kilit faktörün, ekosistemin TiFi bankası aracılığıyla sağladığı hizmetler ve Allverse’in son başarısı olduğu ifade ediliyor. TiFi tarafından tanıtılan Allverse konsepti, metaverse ile fiziksel gerçekliği birleştirmeyi amaçlıyor. Sanal ve fiziksel dünyalar arasında işlemler yapmak için kusursuz bir platform oluşturmayı amaçlıyor. Müşterilere gerçek dünyadaki varlıkları teslim etmek yerine, TiFi, insanların NFT kullanarak ürün alışverişi ve işlemleri yapabilmesini sağlıyor. Müşteriler ve tedarikçiler, ürünü saklamak ve hazır olana kadar satıcıyı beklemek için çaba harcamak zorunda kalmayacaklar. Tüm süreç, hem müşteriler hem de tedarikçiler için daha basit, daha hızlı ve daha güvenli hale getirilerek kolaylaştırılacak ve otomatikleştirilecek. Ayrıca TiFi, güvenilir tedarikçilerin malları güvenli bir şekilde depolayabilmeleri ve müşterilere nakledebilmeleri için altyapı geliştiriyor.

Ayrıca açıklamalara göre TiFi, Apple, Tesla ve tanınmış premium markalar gibi tedarikçilerle arayüz oluşturacak. Bu işletmeler çok sayıda sipariş talebi alıyor, ancak mal stokları yetersiz. Ancak, varlığın geçici bir sanal mülkiyeti olarak hareket edecek olan platformu kullanarak NFT oluşturabilirler. Müşteriler, ürünü hazır olduğunda değiştirebilir ve daha sonra kullanabilir. Örneğin, gas fee’ler yükseldiğinde, birçok tüketici Tesla satın aldı, ancak talebi karşılayacak yeterli stok yoktu. Bu durumlarda, TiFi NFT, müşterilere teslim etmek zorunda kalmadan fiziksel varlığın sahipliğini kanıtlamak için özel bir dijital varlık olarak kullanılabilir.

Muazzam pazar talebi nedeniyle TiFi Allverse, arz sıkıntısı olan ürünler için harika bir seçim olarak nitelendiriliyor. Açıklamalara göre NFT’nin kendi değeri var ve gerçek mallardan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde takas edilebilir. Bir NFT’nin sahipliğinin, gerçek ürünün mülkiyetine tekabül ettiğini belirtmek ise önemli. Satıcıların güvenilirliği ve gerçek ürünün değeri, NFT’lerin ideallerini destekliyor.

Ticaret teşvikine ek olarak, TIFI bir otomatik yakım mekanizması ve etki için ödüller sağlar. TIFI sahipleri, yatırımları için en yüksek değeri alabilir ve enflasyona karşı koruma imkanından faydalanabilir.

BscScan’a göre, TIFI’nin şu anda 57.000’den fazla yatırımcısı var ve CertiK bunu denetliyor. TiFi ekibi, TiFi Token ve TiFi Alışveriş ve Ticaret Platformuna ek olarak entegre bir finans ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor. TiFi hızla genişleyen bir girişim olarak değerlendiriliyor. Bir DEX (Merkezi Olmayan Borsa) Platformu da ekosistemin bir parçası ve TIFI sahiplerinin kripto para birimleri alışverişinde bulunmalarına ve tek bir yerde daha fazla TIFI kazanmalarına olanak tanır.

TiFi Bank Benimsenmesi

DEX TiFi Bank, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışıyor ve token işlemleri için rekabetçi oranların yanı sıra likidite sağlayıcıları için daha yüksek teşvik oranları sunuyor. Swap ve likidite, 12 Temmuz’da yapılan ilk TiFi Bank sürümünün iki temel unsuru. TiFi Bank, PancakeSwap’tan %20 daha ucuz olan yüzde 0.20 oranında ücret alıyor.

TiFi’deki Yardımcı Programlar

TiFi, NFT ve kripto para birimini kullanarak makaleler ve gerçek dünya ürünleri satın almak için bir pazar da dahil olmak üzere kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar. TiFi’nin, tüm alışveriş deneyimini değiştirmesi ve erişimi artırması bekleniyor.

Ekosistemde en çok beklenen projelerden biri olarak nitelendirilen TiFi Bank, TiFi token sahiplerinin hepsini tek bir platform üzerinden stake etmelerine, takas etmelerine ve varlıklarını kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, NFT’leri satın almak, satmak ve takas etmek için özel bir platforma sahiptir.

Açıklamalara göre TiFi ekosistemindeki çeşitli alt projeler, platformun yaygın bir adaptasyon kazanmasına ve en çok tercih edilen platformlardan biri haline gelmesine yardımcı oldu. Çok sayıda eylemi tek bir yerde gerçekleştirme yeteneği, projenin başarısının arkasındaki kilit unsurlardan biri olarak değerlendiriliyor. Bir diğer kritik nokta, piyasa odaklı token ekonomisi ve TiFi tarafından kullanılan akıllı sözleşmelerdir.

Ayrıca, Yahoo Finance, NewsWire, Gate.io, Obsidian, Vulcania ve Ivendpay gibi sektördeki birçok popüler ve güvenilir isim ile ortaklık da kuruldu.

WebsiteTwitterTelegramDiscordYouTubeInstagramMediumReddit

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coinbase CEO’su Tahminlerini Paylaştı! Boğa Ne Zaman Gelecek?

Sonraki Haber

Kripto Para Yatırımcıları Yarın Bu Saate Alarm Kursun!

İlgili Haberler