2024 Yılında Öne Çıkabilecek Dört Meme Coin

Bitcoin Haber

Meme coin dünyası, aktif toplulukları ve benzersiz yolları ile yatırımcıların ilgisini çeken Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto paralarla dikkat çekiyor. Ancak bu alanda sadece bu iki coin bulunmuyor. 2024 yılına yaklaşırken, olası bir boğa sezonunda kripto para piyasasında önemli kazançlar elde edebilecek dört meme coine göz atalım.

Deflasyonist potansiyele sahip Pepe (PEPE), her işlemde token yakan bir mekanizma ile tasarlandı ve yatırım fırsatı sunuyor. Son 24 saatte yüzde 6.9 düşüşle $0.00000112’den işlem görse de, önceki ay yüzde 60.9’luk dikkate değer bir artış potansiyelini ortaya koyuyor.

FLOKI, merkezi olmayan finans ve bir NFT metaverse dahil pratik uygulamalar sunarak meme coin anlatısının ötesine geçen bir kripto para birimidir. Günlük yüzde 5.2’lik bir düşüş gösterse de, $0.000030 fiyatıyla FLOKI, aylık yüzde 14.8’lik bir kazançla meme coin statüsünün ötesindeki önemini gösteriyor.

ApeCoin (APE), Bored Ape Yacht Club ile ilişkili APE ekosistemi için bir yardımcı ve yönetişim tokenı olarak hizmet veriyor. Analistler, şu anda $1.49 değerinde olan APE için bir çıkış bekliyorlar. Günlük yüzde 5.12’lik bir artış, son 30 gün içinde yüzde 33.28’lik önemli bir büyümeyi yansıtarak APE’ye olan ilgiyi çekiyor.

Shiba Inu ekosisteminin Layer 2 Blockchain’i Shibarium’un önemli bir parçası olan Bone ShibaSwap (BONE), artan ilgiyi topluyor. BONE’un StealthEX Mobile’da tanıtılması ve Shibarium üzerinde 4 milyondan fazla işlem yapılmasıyla önemi daha da artıyor. Günlük yüzde 3.17’lik bir düşüş gösterse de, $0.64 fiyatıyla BONE direnç gösteriyor.

2024 yılına yaklaşırken, Bitcoin’in yarılanma olayı ve ABD’de spot Bitcoin ETF’nin olası tanıtımı gibi olaylar nedeniyle kripto para piyasasında iyimserlik hakim. Beklenen piyasa genişlemesi, Bitcoin’in trendleriyle uyumlu olarak altcoinlerin ve meme coinlerin olumlu etkilenmesine yol açabilir. Bu büyüme, bireysel yatırımcılardan artan ilgi çekebilir ve tüm kripto ekosistemi için dinamik bir ortam yaratır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

EasyFi’nin Yerel Kripto Para Birimi EASY Coin’in Özellikleri ve Piyasadaki Durumu

Sonraki Haber

Chainlink (LINK) Fiyatındaki Düşüş ve Geleceği

İlgili Haberler