2023’te 10x Yapabilecek 2 Coin Altcoin

Fatih Uçar
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto paralar 2023 yılında da hızla gelişmeye ve popülarite kazanmaya devam ediyor. Yatırımcılar, sadece ana akım kripto paraları değil, aynı zamanda “meme coin” olarak bilinen, topluluk tarafından büyük bir ilgi gören alternatif paralara da yatırım yapmaya başladılar. Bu tür kripto paralar, genellikle sosyal medya ve topluluk etkileşimi sayesinde hızla değer kazanabiliyor.

Ancak bu hızlı yükseliş, aynı hızda düşüş riskini de beraberinde getiriyor. Bu sebeple yatırımcılar güven veren projelere yönelmek istiyor. Bunda da projelerin topluluğu büyük önem arz ediyor.

Yatırım dünyasında “10x yapabilecek coin” arayışında olanlar için 2023 yılı ilginç fırsatlar sunuyor.

Bu yazıda da 2023 yılında yüksek getiri potansiyeli taşıdığı düşünülen iki meme coin olan Wall Street Memes ve Sonik Coin üzerinde duracağız.

25 Milyon Dolar Toplayan Yeni Yüksek Potansiyelli Meme Coin Wall Street Memes (WSM)

Son zamanlarda yaşanan meme coin patlamasının ortasında kendisini yüksek potansiyelli bir meme coin olarak konumlandıran yeni kripto para Wall Street Memes (WSM) performansıyla göz dolduruyor.

Wall Street Memes, finansal piyasalara ve Wall Street kültürüne mizahi bir yaklaşım sunan bir meme coin olarak piyasada büyük dalgalar yaratıyor. Genellikle Reddit ve Twitter gibi platformlarda çok konuşulan bu coin, özellikle genç yatırımcılar arasında oldukça popüler.

Ön satış etkinliğinde, hızlı bir şekilde Wall Street Memes token satın alan topluluk sayesinde 12 haftadan biraz daha uzun bir sürede 25 milyon dolardan fazla fon toplamayı başardı. Bu da büyük ölçüde dikkatleri çekti.

Elon Musk, Wall Street Memes Coin’i Radarına Aldı

Özellikle meme coin’lere olan ilgisiyle tanınan milyarder isim Elon Musk, proje ile birçok kez iletişime geçti.

https://twitter.com/elonmusk/status/1636924379086077954

Bunu gören meme coin tutkunu birçok kişi de ön satış etkinliğinde yerini aldı.

Bu arada, WSM meme coin, başarılı bir Ethereum NFT projesi olan Wall St Bulls yaratıcılarından destek alıyor. Bu proje, piyasaya sürüldükten sonra yarım saat içinde tükenmişti. Öte yandan bir milyon kadar büyük bir topluluğa sahip olması da onu daha da ilgi çekici kılıyor.

Şu anda 0,0337 USDT olarak fiyatlandırılan WSM’nin ön satışı cazip bir giriş noktası sunuyor. Ön satışların doğasında var olan risklere rağmen, güçlü topluluk desteği muhtemelen uzun vadeli büyümeyi garanti ediyor.

Dahası, Wall Street Memes bir airdrop etkinliği başlatarak token sahiplerinin projenin sosyal medya platformlarıyla aktif bir şekilde etkileşime geçerek ve basit görevleri tamamlayarak 50 bin dolar kazanmalarına olanak sağlıyor.

Wall Street Memes whitepaper’ına göre, WSM’nin arz sınırı 2 milyar token. Özellikle, toplam arzın yüzde 30’u yalnızca topluluk ödülleri için ayrıldı. Kalan miktar ise pazarlama için yüzde 50 ve likidite sağlama için yüzde 20’yi içeriyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1649784663924244482

PEPE’yi Kaçıranların Yeni Umudu Wall Street Memes

Wall Street Memes, topluluk katılımı ve şeffaflığa benzersiz bir vurgu yaparak, mevcut meme coin trendinde en yüksek potansiyelli kriptolardan biri olarak öne çıkmayı hedefliyor.

En son eklenen ve cazip APY sunan stake etme özelliği, elde tutmayı daha da teşvik ederek borsalarda listelendikten sonra potansiyel fiyat istikrarı için zemin hazırlıyor.

Pepe’nin boğa koşusu birçok meme coin yatırımcısını milyoner yaptı. Kendilerini ‘WSM ordusu’ olarak adlandırılan topluluk bu başarının bir kısmını tekrarlamayı umuyor. Bu sebeple Wall Street Memes, 2023 yılında 10x yapabilecek en potansiyelli meme coin olarak görülüyor.

Yeni Stake-to-Earn Özelliğiyle Öne Çıkan Kripto Para Sonik Coin (SONIK)

Video oyunu karakteri Sonic the Hedgehog’dan esinlenen Sonik Coin (SONIK), yukarı yönlü potansiyele sahip bir diğer meme coin. SONIK, pasif gelir elde etmelerini sağlayan bir Stake-2-Speed özelliği aracılığıyla kullanıcılara fayda sunmak için geliyor.

SONIK, bu benzersiz stake etme özelliği sayesinde kendisini diğer meme coin’lerden ayırıyor. Bu mekanizma yatırımcıların ön satış sona ermeden önce SONIK token satın almalarına ve aynı anda stake etmelerine olanak tanıyan ilk araç.

Aynı zamanda bu özellikle, token sahiplerinin pasif gelir elde etmesi sağlanarak şu anda havuzda bulunan 11,5 milyardan fazla token ile satış baskısı azaltılıyor.

Sonik Coin Ön Satış Etkinliği Dikkat Çekiyor

Bu arada SONIK coin’in ön satış etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Token başına 0,000014 dolar olarak fiyatlandırılan tek aşamalı ön satış, umut verici bir başlangıç yaptı. Şu anda da 1,3 milyon dolardan fazla fon toplandı.

Sonik Coin whitepaper’ına göre, SONIK’in toplam token sayısı 300 milyara yakın. Bunların yüzde 50’si ön satış için, yüzde 40’ı stake ödülleri için ve yüzde 10 likidite için ayrıldı.

Sonuç olarak SONIK, büyük meme coin potansiyeli ve yatırımcılara büyük bir getiri (APY) sunacak olan cömert stake ödülleri nedeniyle Web3’te hızla trend olan bir token haline geldi. Bu yüzden de 10x yapabilecek bir coin olarak konumlandırılıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cronos Labs, Kripto Para Girişimlerini Desteklemek İçin 100 Milyon Dolarlık Programını Başlattı

Sonraki Haber

Spot Bitcoin ETF Başvurularının Onayı Kripto Para Borsalarını Tehdit Mi Ediyor?

İlgili Haberler