2022 Başında Bu 4 Altcoin 25 Kat Artış Yaşayabilir!

İlayda Peker

Piyasanın takip edilen analistlerinden Alex Becker YouTube üzerinden paylaştığı bir gönderi ile 2022 yılının başlarında 25 kat değer kazanma potansiyeli olan 4 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

Ultra (UOS)

Yatırımcının listesinde ilk sırada, hem oyunculara hem de oyun geliştiricilerine yeni fırsatlar sağlamak için tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir PC oyun dağıtım platformu olan Ultra (UOS) yer alıyor.

Analist konuyla ilgili olarak, “Ultra, blok zinciri ve kitle pazarı, dApp’ler ve uygulamalar, eski sanal öğeler ve NFT’ler arasındaki sınırı ortadan kaldırmak için inşa edildi.” sözlerini kullandı.

Ultra, daha iyi kaynak tahsisi yoluyla ücretsiz kullanıcı hesabı oluşturma ve daha yüksek işlem hacmi sağlamayı amaçlayan kendi özelleştirilmiş EOSIO blok zincirini geliştirdi. Ultra için ortaklıklar arasında AMD ve oyun yayıncısı Ubisoft yer alıyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada UOS, 500 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 1.77 dolardan işlem görüyordu. Bu kripto paranın etrafındaki mevcut temel ve piyasa hype ile Becker, UOS’un hala değerinin düşük olduğuna ve piyasa değerini 4 milyar dolara çıkaracağına inanıyor.

Illuvium (ILV)

Listede bir sonraki kripto para, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunu olan Illuvium (ILV). Analiste göre, açık beta sürümü yakında, piyasada ILV fiyatında patlama göreceğimiz zaman olan 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Oyunun son zamanlarda açık dünya rol yapma oyununa odaklanmak için stratejik bir finansman turunda 2 milyon dolar topladığı da vurgulanıyor. Tur, yatırım şirketi Delphi Digital ve Framework Ventures tarafından yönetildi. Turdaki diğer katılımcılar arasında SushiSwap, Aave, 1inch Exchange ve bir dizi merkezi olmayan finans kurucuları yer aldı.

Derace (DERC)

Becker’ın radarındaki  bir sonraki altcoin, oyun endüstrisi için yeni bir standart belirlemek isteyen “tam bir NFT at yarışı ekosistemi” olan Derace (DERC) Analistin belirttiği gibi Derace, benzersiz özelliklere sahip NFT atları satın alma ve yetiştirme, gerçek zamanlı NFT at yarışları oynama ve yarışlara ev sahipliği yapmak ve kâr elde etmek için kendi NFT hipodromunuzu inşa etme fırsatı sunuyor.

Yazının kaleme alındığı sırada, Derace (DERC) 200 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 7.15 dolardan işlem görüyordu. Analist, Derace’nin piyasa değerinin Ocak 2022’ye kadar iki katına çıkarak 500 milyon dolara ulaşacağı konusundaki düşüncelere de yer verdi.

MetaWars (WARS)

Listenin sonuncusu, blockchain teknolojisi üzerine kurulu büyüyen bir dijital ekonomi tarafından desteklenen çok oyunculu strateji oyunu MetaWars (WARS).

Analist, sahada genç bir oyuncu olmasına rağmen, MetaWars’ın piyasadaki en iyi galaksiler arası GameFi ürünü olma yolculuğuna sorunsuz ve heyecan verici bir başlangıç yaptığını ifade ediyor.

Ayrıca, ekip NFT cephesinde daha fazla hazırlık çalışması yapıyor, bu da NFT’lerin stake edilmesinin yakında etkinleştirilebileceği anlamına geliyor.Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cadalabs, 1 Milyondan Az CALA Token’ı İle Son Faz Token Satışını Başlattı

Sonraki Haber

Adidas İle Ortaklığın Akabinde Sandbox (SAND) Rekora Doymuyor

İlgili Haberler